نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 347688
پاسخ مدیران به حضور مجری «من و تو» در جشنواره جهانی فیلم فجر+ عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۹
جشنواره جهانی فیلم فجر در حالی روز سوم برگزاری خود را پشت سر گذاشت که حضور سوال برانگیز خبرنگار شبکه معاند «من و تو» در این رویداد را به همراه داشت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا میرکریمی دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر خیلی تلاش کرد که با نظم، برنامه ریزی و بدون هیچ حاشیه‌ای جشنواره را برگزار کند اما در سومین روز از برگزاری با حضور سوال برانگیز «منصوره حسینی» خبرنگار اتاق خبر شبکه من و تو با حاشیه همراه شد. شبکه من و تو شبکه بهایی و انگلیسی شناخته شده ایست که هجمه های بسیاری نسبت به نظام و مسئولان را در دستور کار خود داشته و دارد.متولیان برگزاری خیلی تلاش کردند که این دوره را از حواشی دور کنند اما حضور این مجری باعث شد تا جشنواره دستخوش حاشیه قرار گیرد و ادامه کار را برای میرکریمی سخت کند.

اما حال سوال اینجاست که این فرد با دعوت چه کسی در جشنواره حاضر گردیده است و علت این حضور چیست؟ در شرایطی که حضور یکی از خوانندگان کشور و عکس یادگاری با مجریان این شبکه از سوی وزارت ارشاد نیز نکوهش شد، حضور این خبرنگار در جشنواره ای با مدیریت سازمان سینمایی وزارت ارشاد چه پاسخی در پی خواهد داشت؟

و در آخر کیوان کثیریان مدیر روابط عمومی این جشنواره در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در پاسخ به حضور این مجری عنوان کرد: جشنواره جهانی فیلم فجر تنها مسئول میهمانان رسمی‌اش است و در قبال حضور تماشاگران عادی تعهدی ندارد.

وی ادامه داد: روزانه چند هزار نفر از جشنواره بازدید می کنند و کنترل عدم سوء پیشینه این تعداد امکان پذیر نیست. ضمنا هیچ پیش آگاهی از حضور ایشان وجود نداشت و با اینکه وی را می‌شناختم اما هیچ کارتی به هیچ شکل در اختیارشان قرار نگرفت چراکه ما دنبال دردسر نیستیم و این فرد به عنوان همراه بلیط خریداری کردند و وارد شدند.

کثیریان تصریح کرد: طبعا ورود وی به کشور و تردد آزادانه در اماکن عمومی تحت مسئولیت مراجع ذی ربط دیگری است نه جای دیگر.

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در خبرها خواندم و شنیدم روابط عمومی پاسخگوی این قضیه بود. به هر حال اینجا یک مرکز تجاری است و روزی چندین هزار نفر آدم رفت و آمد می‌کنند طبیعی است که خیلی از این افراد را نمی‌شناسیم ولی به هیچ وجه این مجری دعوت جشنواره نبودند.

وی ادامه داد: مثل تمام آدم‌هایی که به داخل جشنواره می‌آیند همه می‌توانند به مرکزی تجاری بیایند. چند روز هم است که کارت برای ورود نمی‌خواهند. این همه آدم‌ها در تهران پرعظمت هستند و رفت و آمد می‌کنند و نه عوامل جشنواره آن را می‌شناختند و نه من می‌شناسم و نه مجوز ما را داشتند.

رضا میرکریمی نیز درباره این اتفاق و حواشی بعد از آن عنوان کرد: از ۹ هزار نفر در روز میان و میروند. من نه می‌دانم کی هستند و نه نمی‌توانم که نفر به نفر بررسی کنم. ما فقط مسئول کسانی هستیم که کارت بهشون می‌دیم مسئولیم .
 
کلمات کلیدی : من و تو+جشنواره فیلم فجر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۴ ۱۸:۴۰:۴۰
من جای ایشان باشم سریعا خارج می شم، وگرنه باید چند سالی در زندان بمانم تا بالاخره روزی با کسی تعویض شده و آزاد شوم!! نهایت جرم ایشان می تواند مخالفت با نظام و مسئولین باشد!! خوب اگر شغلی دارد، اخراجش کنید! ولی نمی توان گفت یکی مرا دوست ندارد پس زندانش کنید! (3663199) (alef-13)
 
Anonymous Proxy
۱۳۹۵-۰۲-۰۴ ۲۰:۱۱:۱۸
سوال ابنحایت ک اصل رو رها کردید و چسبیدید ب مویرگهای فرعی!!!!اینهمه فساد مالی رانت ووووووووووووووووووووو از سوی افراد مسول در کشور رخ داده و درحال انجامه اونوقت شما ب چ مسایلی ک جایگاه بزرگی نداره شاخ و برک میدبن..... (3663359) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۴ ۲۰:۵۴:۱۹
وزارت ارشاد سازمان تبليغات و وزير كشور در اين مورد خيانت كرده اند(دعوت از مجري شبكه من و تو) و بايد رئيس جمهور و معاون اولش پاسخگو بوده و افراد مجرم و مسبب دعوت را تنبيهي سخت بكنند اگر نكنند خيانت كرده اندخيانت به اينهمه شهدا به امام خميني (ره) به شيعه به حضرت علي (ع) و به حضرت فاطمه (س) به نهضت عاشورا و به امام حسين و به شهداي كربلا وبه حضرت زينب كبري
خيانت مگر شاخ و دم دارد ؟
وقتي چنين قحبگان بي ناموس و بي شرفي براي ملت متدين و مومن و شهيد داده كشور اينهمه بي حرمتي كرده و مي كنند و كوس رسوائي بي حيائي و دريدگي و فساد شان ملوث كننده زمين پاكي خواهد شد كه محل عروج پاكان بي شماري است كه براي سلامت جامعه از جان شيرينشان گذشتند

ايران بايد بطور رسمي از موجودات كثيفي كه جنس بازي و بي بند و ابري اخلاقي را ترويج نموده و به مومنين اهانت كرده اند تبري بجويد نه اينكه آنها را حلوا حلوا كرده بالاي سر مردم شهيد پرور بگذارد

اين دعوت خيانت است خيانتي بزرگ و بايد خائن فاسدي كه مسبب اين كار شده تنبيه سختي بشود
يعقوب آروند (3663410) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۵ ۰۸:۵۷:۰۱
یکی اینو بگیره (3664034) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۴ ۲۱:۲۲:۵۰
پاسختون را گرفتین لطفاً حاشیه سازی نکنید. (3663459) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۵ ۰۹:۳۴:۴۸
چه خبره این همه حاشیه درست میکنید (3664123) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.