توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495486
حمله دوباره ترامپ به وزیر دادگستری آمریکا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲
رئیس‌جمهور آمریکا امروز سه‌شنبه بازهم جف سشنز وزیر دادگستری این کشور را هدف حملات لفظی قرار داده و گفته که او در پرونده ایمیل‌های هیلاری کلینتون، بسیار ضعیف عمل کرده است.

به گزارش فارس، رئیس‌جمهور آمریکا که این روزها بارها وزیر دادگستری خودش را هدف حملات لفظی و توئیتری قرار داده، باز هم از او انتقاد کرده است.

رسانه های آمریکایی این روزها گمانه زنی ها درباره جانشین «جف سشنز» وزیر دادگستری و دادستان کل آمریکا را آغاز کرده‌اند؛ موضوعی که به دنبال اظهارات اخیر دونالد ترامپ علیه این وزیر کابینه تشدید شده است.

رئیس‌جمهور آمریکا با دلخوری از وزیر دادگستری خودش، در مصاحبه با نیویورک تایمز گفته که «اگر می‌دانستم او قرار است خودش را از تحقیقات درباره روسیه کنار بکشد، او را برای سمت دادستان کل انتخاب نمی‌کردم».

ترامپ در تازه ترین حملاتش به سشنز، با رجوع به توئیترش نوشته است: «دادستان کل جف سشنز موضع بسیار ضعیفی درباره جرایم هیلاری کلینتون و انتشار اسناد محرمانه اطلاعاتی اتخاذ کرده است».

رئیس‌جمهور آمریکا همچنین مدعی شد: «مشکل اینجا است که اندرو مک کیب سرپرست ریاست اف‌بی‌آی و شخص مسئول تحقیق درباره هیلاری، 700 هزار دلار از هیلاری برای همسرش پول گرفته است».
۱۳۹۶/۰۶/۱۸ ۱۶:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۸ ۱۳:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۸ ۱۰:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۷ ۱۹:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۷ ۰۹:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۷ ۰۸:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۷ ۰۲:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۲۳:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۰۹:۱۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۲:۱۲
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ،وزیر دادگستری آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.