توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454058
پرداخت یارانه ۱۵۰ میلیارد تومانی مسکن‌مهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۲
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از تغییر سیاست وزارت راه در خصوص افتتاح واحدهای مسکن مهر خبر داد .

سعید غفوری با اشاره به تصویب پرداخت ۱۵۰ میلیارد یارانه مسکن مهر از سوی سازمان برنامه و بودجه گفت: متمم ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر مشمول ۷۳ هزار واحد پردیس می‌شود.

 غفوری در حاشیه افتتاح و تحویل 1200 واحد مسکن مهر فازهای 8 و 9 قدیم در پاسخ به تسنیم اظهار کرد: خوشبختانه 130 میلیارد تومان اوراق خزانه اسلامی برای مسکن مهر پردیس پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته دولت 150 میلیارد تومان یارانه برای مسکن مهر پردیس را تصویب کرد، افزود: شب گذشته این مصوبه توسط سازمان برنامه و بودجه به خزانه کل ابلاغ شده و امیدواریم خزانه‌دار کل محبت کرده و این مبلغ را به صورت نقدی برای تامین زیرساخت‌های مسکن مهر پرداخت کند. 

وی با اشاره به اینکه از 83 هزار واحد مسکن مهر پردیس 73 هزار واحد مشمول متمم افزایش 10 میلیون تومانی مسکن مهر می‌شوند، تصریح کرد: این مبلغ وام را به صورت قطره‌چکانی و براساس پیشرفت فیزیکی به پیمانکاران پرداخت می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس از اتمام پروژه‌های مسکن مهر پردیس تا پایان شهریور سال آینده خبر داد. 

غفوری همچنین از تغییر سیاست وزارت راه و شهرسازی در خصوص واحدهای مسکن مهر خبر داد و گفت: از این پس به جای افتتاح پروسه تحویل، اسکان و افتتاح با هدف رفع نواقص اجرایی می‌شود. 

 
 
کلمات کلیدی : وام ، تسهیلات مسکن ، مسکن مهر ، مسکن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.