نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479745
کواکبیان: صداوسیما در روزهای پایانی منتهی به انتخابات تخلفات گسترده‌ای انجام داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴
نماینده تهران گفت: صداوسیما در روزهای پایانی منتهی به انتخابات تخلفات گسترده‌ای انجام داد و از مرز عدالت و بی‌طرفی خارج شده بود.

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان طی تذکری اظهار کرد: در گزارش سخنگوی محترم هیأت بررسی و نظارت بر تبلیغات انتخابات که در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) ارائه شد، در مورد تذکراتی که به صداوسیما داده شده، چیزی نیامده است و آقای قاضی‌زاده هاشمی تذکرات خود را در زمان تبلیغات انتخاباتی به صداوسیما در گزارش خود مطرح نکرده است.

وی افزود: اگر ما رادیو و تلویزیون خصوصی داشتیم شاید جای بحث در مورد عملکرد صداوسیما نبود و ما اینجا بحث‌های این‌چنینی را مطرح نمی‌کردیم.

کواکبیان در بخش دیگری از تذکر خود خطاب به رئیس مجلس گفت: علیرغم درخواست‌های مکرر هشت ماه است که امکان ارائه گزارش در خصوص اتحادیه بین‌المجالس فراهم نشده است. همچنین امکانات مورد نیاز برای نمایندگان ایران در این اتحادیه فراهم نشد و با وجود اینکه ما حضور موفقی در این اجلاس داشتیم، دستاوردها امکان طرح نیافتند.

علی لاریجانی در پاسخ به این تذکر تصریح کرد: هیأت رئیسه مجلس و آقای قاضی‌زاده هاشمی پیگیری کنند تا گزارش مرتبط با حضور ایران در اتحادیه بین‌المجالس در دستور قرار گیرد و در صحن مجلس قرائت شود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + مناظره‌های انتخاباتی + صدا و سیما
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۲۱:۲۵:۵۰
این تخلفات را فقط جناب کواکبیان دیدند و لاغیر (4414815) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۰۱:۴۵:۰۲
من یکی از اتباع ایران زمین نیز شاهد این تخلفات بودم (4415050) (alef-3)
 
m
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۰۱:۱۶:۵۳
بهتر کواکبیان اون عینک تیز بینش رو برداره وتخلفات دولت رو هم ببینه....!!!! (4415030) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.