توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 372446
حقوقهای نجومی اگر قانونی هم باشد، ظالمانه است/ بسیج اراذل و اوباش در عراق و سوریه توسط سعودی‌ها
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
امام‌جمعه موقت تهران با انتقاد از دریاف حقوقهای نجومی از سوی برخی مدیران دولتی گفت: حقوقهای نجومی حتی اگر مطابق مقرراتی بوده، ظالمانه است.

به گزارش تسنیم، آیت‌الله محمد امامی کاشانی در خطبه‌‌های نماز جمعه عبادی- سیاسی این هفته تهران، درباره مسائل و وقایع منطقه اظهار کرد: امروز در دنیایی زندگی می‌کنیم که فلسطین را در آن می‌کوبند، مسلمانان را از خانه‌هایشان بیرون کرده و می‌گویند که فلسطین حق ما و به مردم این کشور می‌گویند، شما تروریست هستید.

وی با اشاره به حمله عربستان به یمن خاطرنشان کرد: آنها می‌گویند فلانی (منصور هادی) که فرار کرده و رفته، حکومت حق اوست و به مردم یمن می‌گویند که ما تعیین کننده هستیم.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه عربستان سعودی به بهانه حمایت از یمن به این کشور حمله و ملت این کشور را تروریست می‌خواند، افزود: آل سعود اراذل و اوباش را بسیج و برای قتل و کشتار به سوریه و عراق گسیل داده است.

آیت‌الله امامی کاشانی تصریح کرد: پول عربستان، سیاست رژیم صهیونیستی و حمایتهای آمریکا از آنان بساط ناامنی را در منطقه به ویژه در سوریه و عراق پهن کرده است.

وی عنوان کرد: در مجلس امریکا مصوبه می‌گذارانند که ایران از تروریست حمایت می‌کند اما بدانید شما امریکاییها هستید که از تروریست و رژیم صهیونستی حمایت می‌کنید؛ شما جنایتکار هستید.

آیت‌الله امامی کاشانی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران، به سخنان مقام معظم رهبری برای مقابله با حقوقهای نجومی اشاره کرد و گفت: ایشان دستور فرمودند که باید با همت و احترام از بروز این مسائل جلو‌گیری شود.

امام جمعه موقت تهران به ظالمانه بودن این برداشتها از بیت‌المال اشاره و خاطر نشان کرد: برداشت از اموال مردم با نامهای گوناگون گناهی بزرگ و چنین اقدامی حتی اگر مطابق مقرراتی بوده، ظالمانه است.

وی همچنین با اشاره به هفته عفاف و حجاب، گفت: عفاف وحجاب به نفع تمام زنان و دختران‌مان است.
 
کلمات کلیدی : امامی کاشانی+نماز جمعه تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.