توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 300436
ترکیب ایران؛ یک تغییر برای فتح مسقط
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۲
ترکیب تیم ملی برای بازی مقابل عمان همان ترکیبی است که کی روش مقابل گوام انتخاب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی امروز بازی حساسی مقابل عمان برگزار خواهد کرد. کارلوس کی روش برای موفقیت در این بازی چشم به تمام داشته های خود دارد. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد کی روش برای این بازی از علیرضا حقیقی درون دروازه. سیدجلال حسینی و پژمان منتظری در قلب خط دفاع، وریا غفوری در دفاع راست و احسان حاجی صفی در جناح چپ خط دفاعی استفاده خواهد کرد. دو هافبک تدافعی کی روش مثل بازی های قبل امید إبراهیمی و آندرانیک تیموریان خواهند بود. کمی جلوتر از این دو، اشکان دژاگه، مهدی طارمی و وحید امیری به میدان می روند و سردار آزمون هم مهاجم هدف تیم ملی خواهد بود. و البته نسبت به تقابل با هند یک تفاوت دارد. خسرو حیدری در ترکیب نیست و وریا غفوری به ترکیب بازگشته تا مثل بازی های قبل دفاع راست تیم ملی باشد.

نکته دیگر نیمکت نشینی مسعود شجاعی است. هافبک مورد علاقه کی روش که بعد از غیبت در اردوی قبلی دوباره بازگشته تا یکی از باتجربه های تیم ملی باشد.

ترکیب: علیرضا حقیقی ، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری ، احسان حاجی صفی، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، اشکان دژاگه، وحیدامیری، مهدی طارمی و سردار آزمون.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی ایران+فوتبال+عمان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.