توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475902
تفاوت ویژه‌برنامه افطار شبکه نسیم با «ماه عسل» چیست؟
تاریخ انتشار : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
قائم مقام شبکه نسیم ضمن اعلام این خبر که پخش برنامه‌های «خندوانه» و «دورهمی» در ماه رمضان ادامه خواهد داشت، از حضور ۳۰ مجری در اجرای ویژه برنامه «هزار داستان» که برای این ایام تدارک دیده شده است، خبر داد.

علی اکبر کاظمی - قائم مقام شبکه نسیم - در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به اینکه آیا برنامه‌های دورهمی و خندوانه که در ایام رمضان تغییراتی در پخش و محتوا خواهند داشت؟ اعلام کرد: در ایام رمضان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه ادامه‌دار خواهد بود و با کمی تغییرات در محتوا به همان سبک، به غیر از ایام شهادت به روی آنتن خواهند رفت.

وی درباره ویژه برنامه «هزار داستان» که برای ایام رمضان تدارک دیده شده است، توضیح داد: برنامه هزار داستان هر شب از شبکه نسیم به روی آنتن خواهد رفت و هر شب یک مجری اجرای برنامه را بر عهده خواهد داشت.

قائم مقام شبکه نسیم درباره محتوای این برنامه گفت: موضوع این برنامه به حضور افرادی مربوط می شود که در زندگی با دشواری هایی روبرو شده اند و تفاوت آن با ماه عسل در این است که پایان داستان این افراد پایان خوشی است. علاوه بر آن سوژه‌های آن با ماه عسل متفاوت و همچنین نشاط آور است. هرشب یک مهمان در برنامه حضور خواهد داشت.

وی سپس گفت: علاوه بر حضور مهمانان در برنامه، مستند پرتره‌هایی تهیه و پخش می شود.

قائم مقام شبکه نسیم درباره  اجرای ۳۰ مجری در برنامه هزارداستان گفت: هرشب یک مجری میزبان مهمانان در ایام رمضان خواهد بود و محمدرضا شهیدی فرد، صفاریان پور، بهنوش بختیاری، محمد حسین میثاقی، گیتی خامنه، بیژن بیرنگ،  فرهاد آئیش، بهنام تشکر،  بهرام عظیمی، بهناز جعفری و محسن کیایی  از جمله افرادی هستند که اجرای ان برنامه را برعهده خواهند داشت.

وی همچنین از تدارک برنامه‌های جدید برای این شبکه خبر داد و گفت: پس از ایام رمضان این برنامه‌ها اطلاع رسانی خواهند شد.

بنابر اعلام شبکه نسیم، برنامه هزار داستان در پاسخ به نیاز مخاطبان برای شنیدن داستانهای واقعی، نیاز به آگاهی و افزایش دانش مردم نسبت به مسایل مختلف اجتماعی طراحی شده که هر شب با میزبانی و اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد و در منظر تعداد قابل توجهی تماشاچی ،اجرا و پخش می شود . به این ترتیب هر شب علاوه بر جذابیت موضوع و سوژه، بینندگان با جذابیت مجری نیز همراه می شوند.

"هزارداستان" در ماه رمضان، هر شب ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش خواهد شد و تکرار آن نیز در ساعتهای ۰۱:۰۰ و ۰۴:۳۰ بامداد و ۱۳:۳۰ روز بعد برنامه ریزی شده است.

جواد فرحانی تهیه کننده و محمد فواد صفاریان کارگردان این مجموعه مناسبتی هستند.


 
 
کلمات کلیدی : افطار +شبکه نسیم +ماه عسل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.