توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495702
تیلرسون قصد کناره‌ گیری دارد؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
گزارش‌های خبری به نقل از منابع مختلف در کاخ سفید تاکید دارند، رکس تیلرسون قصد کناره‌گیری ندارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، رکس تیلرسون که سابقا رئیس شرکت اکسون موبیل بوده، از زمان روی کار آمدن در ماه فوریه به عنوان وزیر خارجه آمریکا هدف انتقادات قرار گرفته است چرا که در اولین حرکت طرحی برای کاهش ۳۰ درصدی بودجه این وزارتخانه ارائه کرد که بیش از ۷۰ هزار کارمند در واشنگتن و سراسر جهان دارد.

شبکه خبری سی‌ان‌ان  پیشتر گزارش داده بود تیلرسون قصد دارد تا پایان سال از سمتش کناره‌گیری کند؛ ادعایی که هدر ناوئرت، سخنگوی وزارت خارجه آن را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت: این خبر اشتباه است. ما با وزیر خارجه صحبت کردیم. او بسیار شفاف تاکید کرد که قرار است اینجا در وزارت خارجه باقی بماند. هنوز کارهای بسیاری انجام نشده است. او به تازگی از تور سفرهای خارجی‌اش بازگشته بنابراین حق دارد چند روزی استراحت کند.

شایعات پیرامون احتمال کناره‌گیری وزیر امور خارجه آمریکا در حالی مطرح است که هنوز بسیاری از پست‌های مدیریتی و سفارتخانه‌های آمریکا خالی مانده است.
 
کلمات کلیدی : تیلرسون + آمریکا + ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.