توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457443
سردار مومنی: پنج شنبه و جمعه از سفر برگردید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴
جانشین رئیس پلیس کشور، از مسافران نوروزی خواست با توجه به شرایط جوی، روزهای پنج شنبه و جمعه از سفر بازگردند.

به گزارش مهر، سردار اسکندر مومنی در حاشیه بازدید از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، گفت: براساس پیش بینی سازمان هواشناسی در روزهای آخر تعطیلات زمستانی شاهد بارش نزولات آسمانی در کشور هستیم. به همین خاطر از مردم درخواست می کنم بازگشت خود از سفر را در روزهای پنج شنبه و جمعه انجام دهند تا در جاده ها دچار مشکل نشوند.

وی ادامه داد: براساس آمارهای موجود در نوروز امسال هر ۷۱ دقیقه یک نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست داده است. این آمار سال گذشته هر ۶۰ دقیقه یک کشته بود.

جانشین رئیس پلیس کشور با اشاره به افزایش سفرهای نوروزی، گفت: امسال ترددهای جاده ای ۱۰ درصد رشد داشته است که این موضوع فقط نشان دهنده افزایش عبور و مرور در جاده ها است و ربطی به افزایش سفرها ندارد.

سردار مومنی از کاهش ۷ درصدی کشته ها و مجروحان رانندگی در نوروز امسال خبر داد و افزود: براساس آمارهای پلیس از سر صحنه تصادفات امسال تلفات رانندگی هفت درصد کاهش داشته است.

وی در مورد روزهای پر تلفات سال، گفت: بیشترین کشته های رانندگی در نوروز رخ می دهد، در حالی که بیشترین تلفات نوروز مربوط به دو روز آخر سفرها و موج بازگشت مسافران است.

 
 
کلمات کلیدی : سردار مومنی+سفرهای نوروزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.