نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505845
پاسخ شریعتمداری به شایعه پراکنی یک کانال ضدانقلاب در مورد ماجرای گلپور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
مدیرمسئول روزنامه کیهان در گفت و گو با فارس:  ابتدا باید عرض کنم آمد نیوز را موساد باواسطه MI6 اداره می‌کند و میت برای رد گم کنی است کما اینکه حمله چند روز قبل بی‌بی‌سی فارسی به آمد نیوز هم ردگم کن بوده است.

به‌عنوان‌مثال درباره همین مسئله که گلپور نویسنده کیهان بوده است، اگرچه صحت ندارد ولی برفرض صحت چه چیزی را اثبات می‌کند؟ اما ازقضا این قضیه نه‌فقط صحت ندارد بلکه کاملاً برعکس هم بوده است و یا ملاقات خاتمی با جرج سوروس، سرمایه‌دار صهیونیست و معروف به پدر کودتاهای مخملی شایعه نیست بلکه یک واقعیت مستند و غیرقابل‌انکار است.

وقتی رضا گلپور در سال ۸۱ کتاب خود بنام «شنود اشباح» را منتشر کرد ازآنجاکه ظاهر کتاب علیه برخی از اصلاح‌طلبان بود، خیلی‌ها بدون توجه به موضوع اصلی کتاب درباره آن به‌به و چه چه کردند ولی بنده فقط چند روز بعد از انتشار کتاب طی یادداشتی طولانی و ۸ ستونی در روزنامه کیهان ۸ بهمن ۸۱ — یعنی ۱۵ سال قبل — که متن آن موجود و برای همگان قابل‌دسترسی است به‌نقد شنود اشباح پرداختم

تمامی این موارد به‌صورت مکتوب موجود است و در روزنامه کیهان چاپ‌شده که برای همگان قابل‌دسترسی است و فحاشی‌های گلپور به بنده و کیهان نیز موجود است.

سایت مزبور در آن خبر کوتاه بدون آنکه ماجرا به ملاقات خاتمی با جرج سوروس ربطی داشته باشد پای آن ماجرا را به میان کشیده و نوشته است این شریعتمداری همان کسی است که شایعه ملاقات خاتمی با جرج سوروس را مطرح کرده بود!

مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره «ر - ز» که گفته می‌شود گرداننده آمد نیوز است گفت: این‌یک شوخی بی‌مزه است، او در این قد و قواره‌ها نیست. حتی میت ترکیه هم برای رد گم کردن است این سایت مستقیماً تحت مدیریت مشترک (MI6 سازمان اطلاعات خارجی انگلیس ) و موساد اداره می‌شود.
 
کلمات کلیدی : شریعتمداری + کیهان
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۲:۴۹:۳۷
بعید است موساد و mi6 اینقدر نفوذ کرده باشند (4535964) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۲:۵۹:۵۸
یعنی این دو سازمان در ایران نفوذ دارند که این همه اخبار را منتشر می کنند؟// (4535980) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.