توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462348
روحانی: چرخ اقتصاد از سالهای پیش بیشتر در چرخش است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵
به گزارش خبرنگار الف، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان پس ثبت نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در تالار وزارت کشور و در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: به آنچه در سال ۹۲ به مردم وعده داده شده بود که چرخ اقتصاد بچرخد امروز چرخ اقتصاد ما از سالهای پیش بیشتر در چرخش است.

روحانی در ادامه تصریح کرد، ميبينيد كه سايه شوم جنگ از كشور كنار رفته و شاهد امنيت مردم هستيم.ازهفته آينده برداشت ما در پارس جنوبي از گاز از قطر پيشي خواهد گرفت.
وی در ادامه گفت:  از همه میخواهم دوباره بیایند، برای ایران.

به گزارش خبرنگار الف مستقر در ستاد انتخابات کشور، مشروح سخنان دکتر حسن روحانی پس از ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری:

خداوند بزرگ را سپاسگزارم که دوباره به این بنده حقیر توفیق داد که خودم را در معرض اعتماد ملت ایران قرار بدهم و اعلام آمادگی کنم که بار مسوولیت سنگین اجرایی کشور را در صورت قبول ملت ایران به عهده بگیرم.

در سال 92 آنچه به مردم عزیز ایران اعلام کردم در انتخابات آن سال، نجات اقتصاد ایران، احیای اخلاق و تعامل سازنده با جهان بود. امروز خوشحالم که در هر سه زمینه قدم های قابل توجهی برداشته شده است. 

در زمینه نجات اقتصاد ما از رکود تورم فاصله گرفتیم از رشد منهای 7 به رشد بالای 7 رسیدیم و از تورم 40 درصد به تورم 7 ردصد در اسفند سال گذشته رسیدیم و اشتغال خالصی که کمتر از 10 هزار نفر قبل از دولت یازدهم بود به اشتغال خالص بالا 630 هزار رسیدیم.

در زمینه اقتصادی پیشرفت های زیادی داشتیم که در هفته آینده افتتاح بزرگترین سرمایه گذاری اقتصادی ایران را شاهد خواهیم بود در هفته آینده در عسلویه 20 میلیارد دلار طرح را افتتاح می کنیم.

رییس جمهور گفت: ما توانستیم در دولت یازدهم با قدرتهای جهان به توافق برسیم. حفظ برجام یکی از مهمترین مسائل سیاسی و اقتصادی ایران خواهند بود و هووهایی که دنبال کشتن برجام بودند نمی توانند صاحب این فرزند باشند. آنها که برای رسیدن به این توافق بودند باید دنبال اجرای آن هم باشد. امروز ir8 پیشرفته ترین سانتریفیوژ می چرخد.

 چرخ اقتصادی هم می چرخد با توجه به رشد اقتصادی که سال گذشته داشتیم.
روحانی گفت: اگر من مسئولیت دولت آینده را برعهده داشته باشم همین مسیر ادامه خواهد داشت. هدف ما ایران پیشرفته و پیشرو است همان هدفی است که در چشم انداز 20 ساله تدوین شد. که متأسفانه در سال های قبل از دولت یازدهم در حرکت آن چشم انداز حرکت چشم گیری نبود. در مسیر همان چشم انداز 20 ساله که یکی از بخش هایش تعامل سازند و رشد 8 درصد است برای اولین بار در تاریخ ایران بعد از ابلاغ چشم انداز تحقق یافته و این مسیر ادامه خواهد یافت.

 امنیت ایران از اهداف دولت یازدهم بود که سایه جنگ امروز کنار رفته و امروز با مردم محور بودن در ایران شاهد امنیت در ایران در منطقه آشفته خاورمیانه هستیم. این مسیر برای احقاق حقوق مردم ادامه می یابد.

 از هفته آینده برداشت ما از پارس جنوبی از قطر پیشی خواهد گرفت

 من امروز دوباره آمدم برای ایران وباره آمدم برای اسلام 
آمدم برای آزادی بیشتر و آرامش بیشتر در این سرزمین

 و آمدم برای پیشرفت کشور همه ما باید دوباره بیاییم برای اسلام اعتدالی و انقلاب عقلانی .

 همه ما باید برای اسلام اعتدالی، رحمت، انقلاب عقلانی و انسانی بیاییم در کنار هم بیاستیم و ایران را بسازیم. من آمدن برای ایران و برای اسلام. از همه ایرانیان می خواهم دوباره بیایند برای ایران و برای اسلام.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+حسن روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.