توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486676
پولیتیکو: تلاش مقامات آمریکائی برای تغییر نظام در ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
پایگاه تحلیلی پولیتیکو از تلاش برخی از مقامات آمریکائی در راستای تغییر نظام در ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پولیتیکو، در حالیکه دولت جدید آمریکا به بررسی سیاست‌ خود در قبال ایران می پردازد، برخی مقامات ارشد این کشور از آمادگی خود برای تغییر نظام ایران خبر داده اند.

به گزارش این رسانه، حامیان تغییر نظام در ایران مدعی اند که این امر تنها راه متوقف کردن رفتارهای خطرناک این کشور ازقبیل تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای و کمک به تروریسم به شمار می آید.

این پایگاه در ادامه اعلام کرد که سناتور «تام کاتن» از ایالت «آرکانزاس» بدون اشاره به نقض مکرر حقوق بشر در این کشور به ویژه موضوع دامنه دار قتل سیاه پوستان توسط پلیس، در این باره مدعی است: سیاست آمریکا باید بر پایه تغییر نظام در ایران باشد. نمی‌ فهمم چطور تا زمانیکه یک استبداد روی کار است، برخی می‌ توانند بگویند که آمریکا می‌تواند ایمن باشد!

این در حالیست که رکس تیلرسون وزیر خارجه ۴۵مین رئیس جمهور آمریکا دو هفته گذشته و در نشست کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا بر خلاف اصل بین المللی عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، به وضوح از تغییر نظام در ایران سخن گفت و بر حمایت از برخی عناصر در رؤیای حصول این هدف تأکید کرده بود.
۱۳۹۶/۰۵/۱۲ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۶:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۰۷:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۰۷:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۰۵:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۵ ۰۶:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۰ ۰۶:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۸ ۱۶:۴۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۹:۵۴
 
 
کلمات کلیدی : ترامپ، ایران، تغییر نظام، تیلرسون، رهبری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.