نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491256
نقشه داعش برای نحوه ادامه بقا فاش شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
آسوشیتدپرس نقشه‌های داعش برای ادامه بقا پس از شکست‌های اخیر را فاش کرد.

به گزارش تسنیم، خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از منبعی که نامش را فاش نکرد، نوشت: داعش در تلاش است با کمک گروه های جهانی، زیرساخت های سازمانی جدیدی برای ادامه بقا ایجاد کند.

بر پایه این گزارش، به زودی گروهی متشکل از پسمانده های گروه شکست خوردۀ داعش و شماری از گروه ها و سازمان های افراطی بومی در عراق و سوریه و دیگر کشورهای جهان، اعلام موجودیت خواهد کرد.

به گفتۀ آسوشیتدپرس، این گروه ها در حال حاضر، به صورت اینترنتی با یکدیگر در تماس هستند تا بتوانند تشکیلات جدید را ساماندهی کرده و سازمان جدید را در آینده راه اندازی کنند. گروهِ جدید، شامل گروهک های کوچکی از تروریست های فراری از منطقه درگیری در عراق و سوریه به اضافه عناصر تازه ای خواهد بود که هیچ گاه در جنگ شرکت نداشتند.

این خبرگزاری آمریکایی اذعان کرد که شکست داعش در موصل عراق و محاصره شدنِ پسمانده های این گروه در رقۀ سوریه، دولت خلافت ادعایی شان را نابود کرد به همین سبب این گروه تروریستی، نقشه ای جدید با نرمش هر چه بیشتر را در دستور کار قرار داد تا بتواند با چالش های پیش رو، مقابله کند.
 
کلمات کلیدی : آسوشیتدپرس، داعش، عراق، سوریه
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۱۸:۱۰:۳۴
حرف حساب این است که اینهمه نقشه های آمریکائی را کشورهایی ما بی جواب می گذاریم در صورتی که باید ما درست همان اقدامات را در کشورهای بانی و باعث این توطئه ها بکنیم
اگر آنها آشکارا می کنند ما نیز آشکارا و اگر پنهانی و ناشناس با واسطه خب ما هم همانطور ولی ما همیشه منفعل و ترسانیم بدون اینکه از این ترس و احتیاط های بی ثمر سودی به ما برسد بلکه آنها جری تر شده بر اعمال و نقشهای شیطانی خود می افزایند
ما فقط شعار می دهیم ولی آنها دقیقا عمل می کنند آنهم به خبیث ترین روشها ولی ما حتی برای دفاع از خود جرئت انجام کار نداریم (4469324) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.