نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492093
پایان تلخ زندگی دختر 14 ساله پس از آزارجنسی
بخش حوادث الف، 23 تیر 96
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
مرد شیطان صفت که درجنایتی سیاه دختر 14 ساله‌ای را ربوده و پس از آزار و اذیت‌اش گریخته بود سرانجام پس از 22 روز فرار در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

به‌دنبال این جنایت هولناک که در یکی از روستاهای استان گلستان رخ داد، دختر نوجوان به زندگی‌اش پایان داد.

 بنا بر اظهارات مادر خانواده، دختر نوجوان بلافاصله بعد از تعرض وحشیانه در حالی که می‌گریست خود را به خانه رساند و ماجرا را برای مادرش تعریف کرد.

مادر هم او را به آرامش دعوت کرد و قول داد صبح روز بعد و از طریق مراجع قضایی ماجرا را پیگیری کند،اما فردا صبح وقتی به اتاق دختر نوجوانش رفت درکمال ناباوری با پیکرنیمه جانش روبه‌رو شد.

با انتقال دختر نوجوان به بیمارستان تلاش‌های تیم پزشکی برای نجات او آغاز شد تا اینکه دخترک نگون بخت برای دقایقی به هوش آمد و ماجرا را برای مأموران پلیس تعریف کرد.

وی گفت: «شب 27 خرداد با یکی از دوستانم در خیابان‌های روستا مشغول گفت‌ و‌گو بودم که ناگهان مرد 33 ساله مجرد که از اهالی روستا بود مرا با تهدید چاقو ربوده با انتقال به خلوتگاه شیطانی‌اش مورد آزار و تجاوز قرار داد.»

با توجه به این اطلاعات و اعلام شکایت خانواده قربانی ماجرا، تجسس‌های پلیس برای به‌دست آوردن ردی از تبهکارفراری در دستور کار مأموران پلیس آگاهی گرگان قرار گرفت، اما متهم هر بار با تغییر مکان خود پلیس را در بازداشت‌اش ناکام می‌گذاشت تا اینکه سرانجام 19 تیرماه درعملیاتی ضربتی شناسایی و دستگیرشد.درحال حاضرتحقیقات تخصصی ازاین تبهکار آغاز شده است.
 
کلمات کلیدی : آزار جنسی+آدم ربایی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۱۵:۱۶:۵۱
این معضل اجتماعی بدون راهکاری شایسته و بایسته فقط با شیطان صفت نامیدن فراافکنی کنیم. (4473477) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۱۶:۲۱:۲۴
خوب کرد کی به دادش میرسید؟ (4473573) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.