نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458668
بذرپاش: ۳۰۰ هزار میلیارد تومان لازم است تا اقتصاد کشور به دو سال قبل باز گردد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند ۳۰۰ هزار میلیارد تومان لازم است که اقتصاد ما به دو سال قبل برگردد.

به گزارش تسنیم، مهرداد بذرپاش عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در نشست اقشار این جبهه که عصر امروز (دوشنبه 14 فروردین )برگزار شد، با اشاره به مشکلات اصلی روز کشور، گفت: مشکل اصلی امروز جمهوری اسلامی ایران، آمریکا، حمله داعش یا تهدیدهای چند کشور غربی نیست، بلکه مشکل جای دیگری است. اصلی‌ترین تهدید جمهوری اسلامی ایران این است که مردم پس از 38 سال احساس کنند دیگر نمی‌شود و حکومت نمی‌تواند به نیازهای‌شان پاسخ معتبر بدهد.

وی ادامه داد: اگر ما نتوانیم به این مسئله فورا پاسخ بدهیم، مردم دیگر از ما نمی‌پذیرند.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات سال 92، گفت: در سال 92 طرف روبرو موفق شد این فضا را تلقین کند که مشکلات کشور به خاطر اصرار بر مسئله هسته‌ای است که منجر به تحریم شده و مشکلات اقتصادی را ایجاد کرده، لذا باید کسانی انتخاب شوند که خوب بتوانند مذاکره کنند.

بذرپاش ضمن انتقاد از رشد بی‌رویه دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: تاکنون این همه دانشگاه از قبیل سراسری، پیام‌نور، آزاد و غیره در مقاطع روزانه و شبانه راه‌اندازی شده، اما همچنان شاهد هستیم مشکلات کشور در حال افزایش است و این نشان از این دارد که به رغم مقالات علمی فراوان، دانشگاه‌های ما در سطح جهان در حال رفع مشکلات کشورهایی از قبیل آمریکا و کشورهای غربی است.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به شرایط گمرکات کشور در سال‌های اخیر، بیان کرد: از گمرکات کشور 65 تا 70 هزار میلیارد تومان کالای قاچاق عبور می‌کند. چند مجلس و دولت باید عوض شوند تا این مشکل قاچاق کالا برطرف شود و نکته جالب اینکه با وجود این حجم از قاچاق کالا ما به دنبال حل مشکل بیکاری جوانان می‌گردیم.

بذرپاش بیان کرد: کل بودجه‌ای که دولت هزینه کرده 300 هزار میلیارد تومان است، درحالی که بانک‌ها 500 هزار میلیارد تومان پرداخت تسهیلات داشته‌اند، یعنی مبلغی بزرگ‌تر از مبلغ بودجه دولت.

وی با اشاره به بی‌سابقه بودن رکود در کشور تصریح کرد: رکود حال حاضر کشور که در 50 سال گذشته بی‌سابقه بوده یک شبه به وجود نیامده و برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند 300 هزار میلیارد تومان لازم است که اقتصاد ما به دو سال قبل برگردد.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به مشکلات موجود در شرایط فعلی کشور بیان کرد: اصلی‌ترین مشکل ما در کشور جابجایی آدم‌ها نیست. اگر بتوانیم انقلاب در ساختارها داشته باشیم، کشور جهش می‌کند، چرا که اکنون شرایط متفاوت‌تر و سخت‌تر شده و با وجود شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های بیگانه باید پاسخ متقنی به نیازهای مردم داد.
 
کلمات کلیدی : بذرپاش+اقتصاد
 
جليل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۴ ۲۳:۴۶:۴۹
چه قدر بودجه لازم است تا به سال 1384 برگرديم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4229105) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۲:۰۲:۲۲
خدایا مملکت قحط الرجاله.از کی تا حالا این آقا شده رجل سیاسی؟ (4229303) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۷:۱۲:۳۴
بدون شرح! (4229380) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۷:۴۳:۴۰
جناب بذرپاش
هزینه بازگشت به 12 سال پیش چقدر است؟ (4229416) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۹:۴۳:۲۸
بذرپاش: ۳۰۰ هزار میلیارد تومان لازم است تا اقتصاد کشور به دو سال قبل باز گردد , و احتمالا 3000 هزار میلیارد تومان لازم است تا به سال 84 برگردد . (4229623) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۷:۳۱:۴۳
بفرما این هم رجل سیاسی. واقعا سیاست و مدیریت کشور در ایران تبدیل شده به مهد کودک. (4230419) (alef-3)
 
منصور پوروثوقی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۸:۰۰:۴۲
اگه داشتم باور کنید میدادم تا به روزای خوش برگرده ولی 300 هزار میلیارد تومن کم دارم ومطمئنم باز مملکتو به این روز مینداختن. اونایی که مملکتو خراب کردن خودشون خوب میدونن ولی بازم کوتاه نمیان (4230474) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.