نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495081
آغاز به کار موتورآمبولانس‌
مراسم رونمایی از ۲۰۰ دستگاه موتورآمبولانس امروز با حضور وزیر بهداشت و تعدادی از مسئولان کشور در پارک ارم برگزار شد.این رونمایی با هدف افزایش رضایتمندی مردم،‌ عدالت در دریافت خدمات درمانی و کاهش مرگ و میر و کاهش آسیب‌های ناشی از حوادث انجام گرفته است. استفاده از موتورآمبولانس‌ها در کاهش عوارض و مرگ‌ومیرها و معلولیت‌های ناشی از بیماری‌های دارای زمان طلایی بسیار کوتاه همچون آریتمی‌های قلبی بسیار مؤثر است. عکاس: حسین ظهروند/ تسنیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۱
 
کلمات کلیدی : موتورآمبولانس، خدمات درمانی،مرگ‌ومیر، معلولیت‌
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۱۹:۱۶:۲۵
آیا کار این موتور آمبوانسها حمل بیمار به بیمارستان هست ؟ (4486959) (alef-3)
 
عبائی
Netherlands
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۲۰:۵۳:۳۲
نه خیر وظیفه این موتورلانس ها انجام کمک های اولیه تا رسیدن آمبولانس گرفتار در ترافیک میباشد حمل بیمار توسط آمبولانس انجام میشود. سیستم موجود در موتورلانس بصورت برخط با مرکز درمانی در ارتباط است تا دستورات پزشک توسط تکنسین در همان لحظه اجرائی شود. (4487040) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۰۷:۵۷:۲۵
دوست نانغه من موتور امبولانس سریع به محل حادثه میرسه مصدوم یا بیمار رو درمانهای اولیه و تشخیص ها رو انجام میده و حتی میتونه داروهای مورد نیاز رو تزریق یا به بیمار بده تا زمان از دست نره و امبولانس برسه (4487269) (alef-11)
 
1
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۰۷:۰۹:۵۴
موتور هوندا ساخت !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا ایران توانایی ساخت یک موتور رو هم ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما حرکت اورژانس جالب بود (4487254) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۰۷:۱۴:۳۱
كاربسيارمناسب ولازم بود امروز ترافيك درشهرهامانع رسيدن به موقع امبولانسها هستند وابن موتور ها به عنوان پيشرو مي توانند كمك هاي لازم واوليه را براي مريض انجام دهند (4487255) (alef-11)
 
ایران بانو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۰۹:۰۱:۱۱
دلمان را شاد کردید با این خبر خوب.آفرین به دکتر هاشمی و دیگر دست اندرکاران.ای کاش بالگرد هایی را هم اضافه کنند چون تصادفی ها،یا سوخته ها در اتش سوزی،را نمی توان با موتور رساند به بیمارستان.خواهشمندم این در خواست را که بسیاری دارند ،بفرستید برای ایشان و دیگر مسولان که بودجه بدهند و دست کم،بیست بالگرد در تهران داشته باشند،چون با این همه خودرو در خیابان ها،بیمار در آمبولانس ،جانش را از دست می دهد. برای شهر ستان ها هم دستکم،دو تا سه بالگرد تا بتوانند به روستا ها هم سفر کنند و بیماران بد حال را به تهران یا شهر های بزرگ ببرند.با سپاس (4487387) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.