نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504828
اختصاص بخشی از هزینه قبوض گاز به بیمه حوادث
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۴
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: براساس مصوبه اخیر کمیسیون برنامه و بودجه بخشی از هزینه قبوض گاز دریافتی از مشترکان به بیمه حوادث ناشی از آتش‌سوزی و یا هرگونه حادثه مرتبط با گاز شهری اختصاص می یابد.

محمد حسینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: در بودجه‌های سنواتی طی سال‌های گذشته مبلغی در قبوض دریافتی از مشترکان پیش‌بینی می‌شد که براساس منابع حاصل از آن شرکت ملی گاز طی قراردادی با شرکت‌های بیمه‌ای مشترکان را بیمه حوادث می‌کرد.

وی افزود: در سال ۹۵ این موضوع فراموش شده بود و مشکلات عدیده ای را برای هموطنان ایجاد کرده بود. برهمین اساس با پیشنهاد به کمیسیون مقرر شد برای سال ۹۶ به ازای هر ماه هزار ریال به قبوض گاز اضافه شود و با توجه به اینکه در قانون بودجه این موضوع مورد دقت قرار نگرفته بود نیازمند مصوبه جدیدی در این باره بودیم و براین اساس این مصوبه در کمیسیون برنامه و بودجه نهایی شد.

حسینی اضافه کرد: با پیگیری‌های انجام شده شرکت ملی گاز ایران با انعقاد یک قرارداد با یکی از شرکت‌های معتبر بیمه‌گذار و با استفاده از منابع مذکور تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای فوت، تا سقف ۲۰ میلیون تومان برای از کار افتادگی و هرگونه خسارت بدنی و تا سقف ۷۰ میلیون تومان برای هر منزل مسکونی پیش بینی شده است.
 
کلمات کلیدی : قبض گاز+بیمه حوادث
 
K
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۱ ۲۰:۱۷:۲۶
این هزینه را به بررسی و نوسازی شبکه هزینه کنید .. (4531928) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.