نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505728
سلطانی‌فر: فساد احتمالی فوتبال 70 میلیارد است، اما هزار برابر آن جنجال‌سازی می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۸
وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر 15 تا 20 درصد در فوتبال فساد باشد این مبلغ 70 میلیارد تومان است در حالی که هزار برابر آن حاشیه و جنجال‌سازی است.

به گزارش فارس، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: فسادی که گفته می‌شود در ورزش به ویژه در فوتبال وجود دارد، اعداد و ارقام آن چقدر است؟ اینکه ما می‌گوییم دچار حاشیه و جنجال‌سازی می‌شویم این است. هزینه لیگ یک و 2 فوتبال 500-600 میلیارد تومان بیشتر نیست.

وی افزود: سیاست ما این است که یک ریال هم نباید فساد باشد، اما اگر 15 تا 20 درصد هم فساد باشد کل فساد احتمالی 70 میلیارد تومان می‌شود، اما 70 هزار میلیارد تومان روی آن تبلیغات و هزار برابر آن جنجال‌سازی می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنیم ارزان قیمت‌ترین سازوکاری که می‌تواند ملت را خوشحال کند، این کار را می‌توان با یک مسابقه 30 دقیقه‌ای، یا 5 کشتی که یک ملی‌پوش مدال المپیک می‌گیرد، یا با یک مسابقه فوتبال 2 ساعته انجام داد؛ شما چقدر می‌خواهید هزینه کنید تا مردم خوشحال شوند؟ در حالی که دو تیم پایتخت ما که طرفداران زیادی در آسیا دارند و هزینه جاری آنها سالیانه 60 تا 70 میلیارد است وقت آزاد سالم 40-50 میلیون نفر را پر می‌کنند، با چه سرمایه‌گذاری می‌توان این کار را انجام داد؟ مثلا در عرصه هنر باید هزاران میلیارد خرج کرد تا اوقات فراغت مردم را پر کرد.
 
کلمات کلیدی : مسعود سلطانی‌فر + وزیر ورزش + فساد در فوتبال
 
United States
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۱۰:۰۱:۵۲
متاسفم برای یک چنین طرز فکری! (4535733) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.