توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381420
مدیر شبکه شما منصوب و این شبکه دوباره راه اندازی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۶
دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما، محمد مهدی قاسمی را به عنوان مدیر شبکه "شما" منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، در حكم دكتر دارابي آمده است: "شما" شبكه مردم ايران است و بايد آئينه تمام نماي ايرانيان باشد، سرمايه اجتماعي و وحدت ملي را ارتقاء دهد، ثبات سياسي و همگرايي ملي و وفاق را افزايش دهد. اسلام، ايران، مردم، انقلاب اسلامي، ولايت فقيه و رهبري و ارزش هاي ديني در صدر مؤلفه هاي وحدت ملي هستند و شبكه "شما " بايد اين اهداف را مد نظر قرار دهد.

در ادامه تصريح شده است: شبكه "شما" بايد رقابت سالم و هدفمند در ميان شبكه‌هاي استاني را به عنوان راهبردي مهم در نظر گيرد و برنامه‌ سازي تراز و معيار را به نمايش بگذارد و در اين مسير با طراحي جدول پخش حرفه‌اي و هنرمندانه، برترين، فاخرترين و جذاب‌ترين توليدات استان‌ها را به نمايش بگذارد.

رخدادهاي فرهنگي، اجتماعي، ورزشي، سياسي، اقتصادي استان ها را بازتاب دهد و با اميد آفريني به توسعه كشور كمك بايسته‌اي كند. گردشگري، زيارت، محيط زيست و كشاورزي را در اولويت‌هاي خود قرار دهد تا اقتصاد مقاومتي را در اقدام و عمل اجرا كند.

دكتر دارابي در ادامه حكم خود براي انتصاب قاسمي خاطرنشان كرده است: شبكه"شما" بايد در صيانت از فرهنگ‌ها، آئين‌ها و آداب و رسوم اصيل ايراني – اسلامي به مثابه ساز و كاري مؤثر و ايجابي در مقابله با فرهنگ مهاجم غرب ابتكار عمل را بدست گيرد و در اين راستا،بر توليد و پخش برنامه‌هاي موسيقايي، چشم‌نواز و جذاب بومي و ملي و مستندهاي فاخر تأكيد ويژه مي شود .

در بخش ديگري از اين حكم آمده است: از جناب عالي كه بحمدالله از ايثارگران و جانبازان پرافتخار دفاع مقدس هستيد مي‌خواهم با عزم و مديريت جهادي و مشاركت همكاران و مديران متعهد و انقلابي تمهيدات لازم را براي راه‌اندازي مجدد شبكه اتخاذ و با بهره‌گيري از خلاقيت‌ها، نوآوري‌ها و همكاري بايسته و همه جانبه مراكز استان‌ها اين شبكه را از حيث نحوه مديريت، اداره، نيروي انساني، برنامه‌سازي و جذب مخاطب به ترازي از شبكه‌هاي تلويزيوني رسانه ملي مبدل كنيد.

در پايان تصريح شده است: از همه مديران محترم مراكز استان‌ها، مديران محترم ستاد معاونت به ويژه رئيس محترم مركز سيماي استان‌ها و معاونان محترم سيماي مراكز انتظار همكاري شايسته با شما را دارم و از خداوند بزرگ توفيقات روزافزون الهي براي جناب عالي را در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي در پرتو رهنمودهاي رهبر حكيم انقلاب اسلامي خواهانم.

گفتني است دكتر قاسمي در كارنامه خود مديريت شبكه آموزش و مديركلي طرح و برنامه سيما را دارد؛ مديريت راديو سلامت و مشاور رئيس سازمان در امور جوانان از ديگر سوابق مديريتي وي به شمار مي رود ضمن اينكه او پيش از اين هم مسئوليت مديريت شبكه "شما"را بر عهده داشت.
 
کلمات کلیدی : شبکه شما+قاسمی+دارابی+صدا و سیما+انتصاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.