توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 312084
"لاریجانی" احتمالا یکی از اعضای هیئت نظارت بر برجام است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۰
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نحوه اجرای نظارت بر برجام امروز در کمیسیون امنیت نهایی می‌شود.

علاءالدین بروجردی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از ترکیب اعضای هیئت نظارت بر اجرای برجام در شورای عالی امنیت ملی اطلاعاتی در دست است و یا خیر، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: انتخاب ترکیب اعضای هیئت نظارت بر برجام جزء وظایف شورای عالی امنیت ملی بوده و این شورا باید این افراد را انتخاب و معرفی کنند.

بروجردی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته شده یک نفر از مجلس دراین شورا حضور خواهد داشت، آیا تابحال مشخص شده چه کسی قرار است در ترکیب هیئت نظارت بر برجام حاضر شود، متذکر شد: وقتی آقای لاریجانی خود در شورا حضور دارند، دیگر آن یک نفر می‌تواند خود آقای لاریجانی باشد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: تصور بنده این است که آقای لاریجانی یکی از اعضای هیئت نظارت بر اجرای برجام در شورای عالی امنیت ملی خواهد بود.

بروجردی در ادامه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تعیین زمان اجرای نظارت کمیسیون امنیت بر برجام، گفت: اقدامات مبنی بر اجرای نظارت بر برجام در جلسه امروز بعدازظهر کمیسیون امنیت نهایی خواهد شد تا نحوه نظارت این کمیسیون بر برجام مشخص و آغاز شود.
 
کلمات کلیدی : هیئت نظارت بر اجرای برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.