توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472645
خدمت به مسجد و نمازگزاران بالاترین افتخار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۲
مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین با اشاره به اهمیت خدمت به مسجد، گفت: خدمت کردن به خانه خدا و نمازگزاران خداوند متعال افتخار بالایی است و به نظر می رسد افتخاری بالاتر از این وجود نداشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا کرباسی متولی جامعه علمیه امیرالمومنین در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی تحذیر در پاسخ به این سوال که چرا در نگاه  مردم خدمت در حرم ائمه اطهار(ع) ارزشمند ولی خدمت در مساجد یک امر سطح پایین محسوب می شود، گفت: علت این امر بیشتر در ناآگاهی افرادی است که به مسجد بهای لازم را نداده ودر مقابل به حرم امامان معصوم توجه می کنند.

وی افزود: در صورتی که مسجد خانه خدا است و شایسته است که به خانه خدا بیش از خانه بندگان خداوند اهمیت داده و آن را ارج دهیم.

مدیر جامعه علمیه امیرالمومنین(ع) تهران با اشاره به اهمیت خدمت به مسجد، گفت: خدمت کردن به خانه خدا و نمازگزاران خداوند متعال افتخار بالایی است و به نظر می رسد افتخاری بالاتر از خدمت به خانه و نمازگزاران خداوند وجود نداشته باشد.
 
کلمات کلیدی : مسجد + خادمان مساجد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.