نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459442
میزان رضایت مردم روسیه از «پوتین»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴
آخرین نظر سنجی انجام شده توسط مرکز نظر سنجی «لاوادا» ۸۲ درصد مردم روسیه از عملکرد «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه راضی هستند.
به گزارش مهر، طبق آخرین نظرسنجی انجام شده توسط یک مرکز نظر سنجی در روسیه، ۸۲ درصد مردم این کشور از عملکرد رئیس جمهور روسیه راضی هستند.

به گزارش ریانووستی، آخرین نظر سنجی انجام شده توسط مرکز نظر سنجی «لاوادا» ۸۲ درصد مردم روسیه از عملکرد «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه راضی هستند.

در این نظرسنجی رضایت مردم از عملکرد رئیس جمهور روسیه ۲ درصد نسبت به ماه فوریه کاهش داشته و بالطبع میزان نارضایتی با همان میزان افزایش پیدا کرده و به ۱۷ درصد رسیده است.

بنا به گفته این نظرسنجی، شخص پوتین و ویژگی های شخصیتی وی برای مردم روسیه اهمیت ویژه ای دارد. او کسی است که در جایگاه اول سیاستمداران محبوب در بین مردم روسیه قرار دارد. نفر دوم و سوم به ترتیب «سرگئی شویگو» و «سرگئی لاوروف» وزرای دفاع و امور خارجه هستند.
 
کلمات کلیدی : روسیه+پوتین
 
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۶ ۲۰:۰۴:۲۳
هرچی باشه مردمش راضی تر از ما هستن نسبت به رئیس جمهورشان به عنوان مثال اگه قبض گاز و نگاهی بیندازیم و مقایسه کنیم با قبوض گاز قبل ار ایشان می بینیم اولا قیمت هر متر مکعب مجهوله و نیست دوماچند بند جدید آضافه شده تحت عنوان مالیات بر ارزش افروده و عوارض و ابونمان و بدهی قبلی و عوارض توسعه و...خداییش قبض 50هزارتومانی با این بندها به 120هزار تومان رسیده این شیب کم افرایش قیمت ها هم که اواخر بهویی تند شد.بانک به سپرده ی مردم 10درصد سود میده ولی موقع دادن وام 24درصد اونم با فرمول های خود ساخته ..خلاصه اینا کارهایی بوده که ریئس جمهور ما موفق به اعمال انها شده حالا اینا رو با خدمات پوتین به مردمش مقایسه کنید... (4232755) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.