نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488945
تخت روانچی: نمی‌توانیم نسبت به بدعهدی‌های آمریکا در برجام بی تفاوت باشیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
معاون وزیر خارجه کشورمان با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا در اجرای برجام گفت که ما نمی‌توانیم نسبت به این نوع رویکرد آمریکا بی تفاوت باشیم.

به گزارش تسنیم، کریستین ماسه دبیرکل وزارت امور خارجه و توسعه بین‌المللی فرانسه که در چارچوب برگزاری سومین دور گفت‌وگوهای سیاسی معاونان وزرای خارجه دو کشور به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است، روز دوشنبه با مجید تخت روانچی معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

دو طرف در این دیدار راه‌های گسترش و توسعه روابط دو کشور را مورد بررسی و گفت‌وگو قرار دادند.

در این دیدار معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه اجرای برجام مسئولیت مشترک تمامی طرف‌هاست و در این ارتباط جمهوری اسلامی ایران به تمامی تعهدات خود عمل کرده، تاکید کرد: انتظار طبیعی این است که طرف‌های مقابل نیز به تعهدات خود عمل کنند.

وی با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا در اجرای برجام گفت که ما نمی‌توانیم نسبت به این نوع رویکرد آمریکا بی تفاوت باشیم.

دبیرکل وزارت امور خارجه فرانسه نیز در این دیدار ضمن تاکید بر اجرای کامل برجام و اشاره به فرصت‌های مشترک فراروی روابط دو کشور به عزم آن کشور در توسعه مناسبات با جمهوری اسلامی ایران اشاره و ابراز امیدواری کرد: همکاری‌ها در کلیه زمینه‌های دوجانبه، منطقه‌ای و چندجانبه افزایش یابد.

هیات‌های دو طرف همچنین در خصوص همکاری دو کشور در زمینه مقابله با تهدیدات تروریستی و حل و فصل بحران‌های منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کردند.

در این دیدار مراتب اعتراض جمهوری اسلامی ایران نسبت به برگزاری تجمع گروهک تروریستی منافقین در پاریس نیز ابلاغ شد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۱۱:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۲۲:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۹:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۶:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۰۹:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۰:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۵:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۱۵:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۱:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۰۷:۵۱
 
 
کلمات کلیدی : تخت روانچی، آمریکا ،برجام، تحریم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۰:۴۶:۳۴
اقای تخت روانچی برو قوی شو اگر راحت جهان طلبی (4458048) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۳ ۱۲:۵۲:۲۸
خوب برادر یک کاری بکنید قبل از آنکه دیر شود. کار شما شده سکوت و یا حرف های اینطوری، پس کی اقدام می کنید؟ آیا اصلا می توانید در برابر بدعهدی کاری بکنید یا متاسفانه هیچ راهی ندارید جز همین حرف ها. (4458218) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.