نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501831
دروغ " آمد نیوز" با توسل به فیلم ۶ سال گذشته
بخش سیاسی الف، ۲۵ مرداد ۹۶
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸
چند روزی است فیلمی در فضاهای مجازی دست‌به‌دست می‌گردد. در این فیلم فحاشی تماشاگران یک بازی فوتبال در استادیوم آزادی را می‌بینیم. شعارهایی علیه «بسیجی» است و در آن شلوغی معلوم نمی‌شود که علت این فحاشی گروهی با مخاطب قرار دادن بسیجی چیست!

کانال تلگرامی آمد نیوز منبع اصلی انتشار فیلم مذکور در تلگرام طی روزهای اخیر بوده  و سوابق این کانال تلگرامی هم موجود و مشی سیاسی آن عیان است.

با جستجوی بیشتر در فضای مجازی و دقت بیشتر در فیلم منتشرشده، مسائلی روشن می‌شود که غرض‌ورزی و کار غیر اخلاقی و غیر حرفه ای  این کانال تلگرامی در انتشار این ویدئو آن هم در یک موقعیت زمانی خاص را آشکار می‌کند.

ویدئوی مذکور در یوتیوب بوده و تاریخ انتشار آن جالب توجه است. تاریخی که برای این ویدئو درج‌شده پنجم اکتبر سال 2011 و یا به عبارتی 13 مهرماه سال 1390 است.

همچنین در توضیحات ویدئوی درج‌شده شرح کامل اتفاقات رخ داده در آن ویدئو آمده است.

 بر اساس اطلاعات مندرج در زیر ویدئو، این تصاویر مربوط به بازی استقلال تهران و النصر امارات است ( فهمیدن این موضوع ساده حتی از رنگ پیراهن های هواداران نیز مشخص است) که پس از سفسطه و شیطنت این کانال تلگرامی، تحت عنوان بازی پرسپولیس و نفت تهران منتشر شده است. همچنین با یک نگاه ساده به فضای استادیوم آزادی می‌بینید که استادیوم آزادی فاقد صندلی بوده و این سند دیگری برای قدیمی بودن ویدئوی منتشر است.

اینکه چرا چنین نبش قبری انجام می‌شود و جسد پوسیده‌ی یک ویدئوی بی‌ارزش پرچم برخی از کاربران مجازی تحت مدیریت این کانال تلگرامی می‌شود، نکته‌ای قابل‌تأمل است که تلاقی آن با اتفاقات اخیر می‌تواند دلیل انتشار آن در این ایام باشد.

پس از شهادت مدافع حرم محسن حججی، فضایی همراه با شور و شعور در آحاد مردم شکل گرفت . امثال حججی بار دیگر مورد تکریم قرار گرفتند. کلاهها به احترام صلابت و شجاعتش از سر برداشته شد . همدردی با خانواده او به اوج رسید . سردار بزرگ قاسم سلیمانی در پیامی قول داد انتقام خون او و همه شهیدان این راه مقدس را بگیرد . طبیعی است در چنین فضایی دروغ پردازانی که اجیر دشمنان این سرزمین اند تاب نیاورند  و  مثل صدها مورد دیگر بساط دغل و دروغ برپا کنند که آهای مردمی که در حال تکریم شهدای حرم هستید  و آهای مردم بیخبر   در گوشه ای دیگر صدای دیگری برپاست که به بسیجی اهانت میکند .

هر چند کانالهایی مانند آمد نیوز رسواتر از این هستند که هر روز به دروغ های آنان پرداخته شود اما معتقدیم رسواتر کردن آنان  هم وظیفه و هم  ثواب. که نباید از آن کوتاهی کرد.

 
 
کلمات کلیدی : آمد نیوز+روح الله زم+نامه محمد علی زم+فرزندان ناخلف+دروغ امروز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۰۸:۴۴:۵۵
این کانال و کانال های مشابه ، با ژست حمایت از اصلاح طلبان ، فتنه گری و دروغ پراکنی می کنند . تحت عنوان اصلاح طلبی ، تا از برخورد در امان بمانند. اصلاح طلبان هم با این ها مرزبندی نمی کنند ،چون
نمی خواهند حمایت رسانه ای این کانال ها را از دست بدهند. (4520197) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۰:۲۸:۲۹
اصلاحات با اینکه میدونه آمد نیوز نسبت به اصولی که اصلاحات به اون معتقده انحراف زیادی داره، باز با این حال به قول شما برای ازدست ندادن حمایتش با اون مرزبندی نمیکنه. میدونین چرا؟

چون اصلاحات اعتقاداتش دچار تعارضه: از یک طرف دین و دین مداری رو هم قبول داره ولی از طرف دیگه سیاست رو آمیخته با دغل و دروغ میدونه. همین رویکرد باعث شده بواسطه‌ی جلب حمایت آمد نیوز (و امثال اون) اصلاحات حاضر باشه پا روی برخی اصول و اعتقادات خودش بگذاره.

تناقضات_اعتقادی (4521452) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۰۸:۴۶:۳۵
اعتدالی ها به اسم فضای باز ، این ها را ازاد گذاشته اند. انوقت رسانه های منتقد ، هر روز با شکایت دولتی ها ، هر روز دادگاهی اند. (4520200) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۰۸:۴۷:۲۹
برخی روزنامه زنجیری و کانال امدنیوز و مملمته و....، ارگان رسانه ای داعش هستند. (4520206) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۱۳:۵۷:۳۷
پس دروغش كجا بود؟؟؟🤔🤔 (4520571) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۰:۲۰:۲۰
خیلی واضح بود، چرا متوجه نشدید؟

بازی با امارات در سال 93 بوده، آمد نیوز گفته: نفت - پرسپولیس (همین مسابقه ای که اخیرا برگزار شد) (4521444) (alef-11)
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۲۱:۳۰:۵۹
اصلاح طلبان و اصولگرایان هر دو اخلاقی و اسلامی عمل نکردند در ضمن این کانال متعلق به اصلاحات است و مرتب به سباه نیز حمله میکند عکس مامور نیروی انتظامی را میزند و به سباه حمله میکند. (4521036) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۲۲:۱۶:۵۴
این کانال به قول آقای آشنا مشاور آقای رییس جمهور، یک "کثافتخانه" هست. بهش محل نگذارید. (4521070) (alef-11)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۰۰:۳۶:۳۶
خوب چرا باهاش برخورد نمیکنن؟همین آقای آشنا (4521185) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۲:۱۶:۴۸
برخورد را مثل برخورد با کانالهای اخير بايد قوه قضائيه انجام دهد نه آقای آشنا که در وظايفش نيست. (4521573) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۴:۵۲:۵۹
جناب امیر، وقتی ادمین یا ادمینهای آمدنیوز در خارج از کشور مستقر هستند، انتظار چه برخوردی را دارید؟ یا باید تلگرام را فیلتر کنند یا هیچ. چون خیلی از کشورهای خارجی گواهینامه استرداد مجرمین را با ایران ندارند. (4521874) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۰۱:۱۳:۴۹
چی هست این کانال ؟ کجای تهرانه؟ (4521204) (alef-3)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۰۹:۵۶:۱۸
اگر به همه پرسش های این گونه کانال ها که ذهن مردم را سمی می کنند ،پاسخ های منطقی و تحلیلی داده شود ، مردم با اطلاعات کامل می توانند نسبت به شفاف سازی ذهن فرزندان خود اقدام کنند و به مسئولین کشور اعتماد داشته باشند. (4521413) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۷:۵۵:۲۸
آمد نیوز حتی به ایران هم اعتقادی ندارد و ایرانی را نیز تحقیر می کند - و سعی دارد خود را با مردم نشان دهد ؛ اما تمام حرفهایش از انطرف اب میاید با رنگ و لعاب داخلی - بودجه اش هم معلوم نیست از چه راهی بدست می اورد ولی مشخص است که وابستگی کامل دارد - البته بدلیل روشن شدن مواضح این کانال نزد آگاهان کشور سعی دارند اسمش را عوض کنند و یا به طریقی ظاهرشان را تغییر دهند با نام و نشان دیگری . (4522201) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.