توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495956
بیانیه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس: با عضو متخلف 1+5 مقابله كنيد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۵
فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس عصر امروز در واکنش به تصویب تحریم های جدید آمریکا علیه ایران بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی عصر امروز در واکنش به تصویب تحریم های جدید آمریکا علیه ایران بینیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

ایالات متحده آمریکا پس از ۴ دهه دشمنی و مقابله با ملت ایران، همچنان بر طبل خصومت و رفتارهای کینه توزانه علیه جمهوری اسلامی می کوبد و متاسفانه از گذشته شکست خورده خود درس عبرت نگرفته و نمی‌گیرد.

 تحریمهای جدید کنگره آمریکا علیه ملت ایران، حقانیت، صحت و دقت بیانات گوهربار مقام معظم رهبری را نشان می‌دهد که بارها فرمودند: «دولت آمریکا دولت عهدشکن است» و فرمودند: «آمریکا هیچ گاه قابل اعتماد نبوده و نیست.»

تحریم‌های جدید شب گذشته کنگره آمریکا علیه  ملت ایران و جمهوری اسلامی، نمونه بارزی از ادامه رفتار خصمانه آمریکای متجاوز علیه انقلاب اسلامی است و برخلاف انتظار جامعه جهانی و برخی جریانات داخلی که فکر می کردند پس از برجام آمریکا رفتار خود را در چارچوب این توافق تنظیم می کند، آمریکا به کینه‌ورزی علیه انقلاب و جمهوری اسلامی ادامه می‌دهد و پایبند به هیچ توافق بین المللی نیست.

بدون تردید تحریم های آمریکا علیه ملت ایران، تحریم جدید بوده و حوزه هسته ای را نیز در بر می گیرد و نقض آشکار روح و جسم برجام است که در گذشته نیز بارها تکرار شده است.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با محکومیت مجموعه اقدامات خصمانه آمریکا، تصویب تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی را به شدت محکوم نموده و از جامعه جهانی به ویژه سازمان ملل متحد، شورای امنیت، اتحادیه اروپا و کشورهای غیر متعهد انتظار دارد با یاغی‌گری آمریکا و عضومتخلف 1+5 مقابله کرده و فشارهای جهانی را به این کشور بیشتر کنند.

همچنین فراکسیون از دولت می خواهد، تا از لاک بی تفاوتی، مماشات و صبر و انتظار خارج شود و با پاسخ‌های قاطع، عملیاتی و دندان شکن با رفتارهای خصمانه آمریکا مقابله کند. همچنین فراکسیون از همکاران خود در مجلس به ویژه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتظار دارد، طرح مقابله با اقدامات خصمانه و ماجراجویانه آمریکا را اصلاح، تقویت و با دامنه‌ای وسیع‌تر که پاسخگوی تحریم‌های آمریکا باشد را بررسی و هر چه زودتر به صحن علنی مجلس تقدیم کند.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید می‌نماید که با آمریکا باید با زبان خودش صحبت کرد و باید با دولتی که بزرگترین ارتش تروریستی جهان را دارد و متجاوز ترین کشور به حقوق بشر در اقصی نقاط جهان است، مقابله و مبارزه کرد.

در پایان فراکسیون از هیئت نظارت بر برجام نیز انتظار دارد در این شرایط تضمینی انقلابی و در تراز ملت ایران علیه تحریم های پی در پی و نقض آشکار برجام نسبت به آمریکا بگیرد.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی مرداد ۱۳۹۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۶:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۰۷:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۴ ۰۷:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۶:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۰۹:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۲:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۱۶:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۲ ۱۰:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۲۲:۲۷
 
 
کلمات کلیدی : فراکسیون نمایندگان ولایی ، برجام ، نقض برجام ، عهد شکنی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.