توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456959
عباس عبدی:هاشمی سال 92 باید کاندیداتوری‌اش را با رهبری هماهنگ می‌کرد/وقتی ساعت 4 زنگ می‌زند یعنی چه؟
عباس عبدی گفت: بقایی نیم درصد شانس تائید صلاحیت ندارد، نیم درصد هم زیاد است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲
عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب در بخشی از گفت وگو با خبرآنلاین با بیان اینکه اصولگرایان با وحدت موفق نمی‌شوند، گفت: صد درصد مطمئن باشید بقایید تائید صلاحیت نمی شود. مثلا چرا به آقای احمدی نژاد گفته شد که نیا! برای اینکه نمی خواستند او را رد صلاحیت کنند و گفتند نیا. خیلی ساده.

او ادامه داد: این اتفاق قبلا برای هاشمی رفسنجانی هم پیش آمد اما آقای هاشمی قبلا باید با رهبری هماهنگ می کرد. پس چرا گفتند ساعت 4 زنگ زده بود؟ آقای هاشمی منطقا دسترسی شان به رهبری زیاد بود و بعد هم می خواهد در این سیستم با رهبری کار کند. هر کسی در این سطح و نه فقط آقای هاشمی برای آمدن باید توافق یا عدم مخالفت رهبری را جلب کند. وقتی شما ساعت 4 زنگ می زنید و می گویید که می خواهید بروید معلوم است که چه معنایی دارد. معنایش این است که مشورتی در کار نیست. پاسخش این است والا امکان نداشت آقای هاشمی رد صلاحیت شود. ولی به نظرم اگر مشورت می کردند به ایشان می گفتند که نیا.

عبدی در بخشی دیگر از این گفتگو گفت: به افراد جریان اصولگرا خیلی نباید تمرکز کرد. کسانی می آیند و یک چیزهایی می گویند. مهم این است که یک نامزد نباید فقط روی ضعف دیگران حساب کند بلکه باید روی نقاط قوت خودش حساب کند و نه روی ضعف دیگران.  اصولگرایان باید بتوانند یک بسیج سیاسی درست کنند. آنها در دفعات قبل نتوانستند این کار را انجام دهند. حالا نمی دانم بتوانند این کار را انجام دهند یا نه که بحث دیگری است.

او با بیان اینکه الان حسن روحانی بخت اول ریاست جمهوری آینده است، ادامه داد: ولی اینکه در این دو ماه چه اتفاقی بیفتد را واقعا نمی دانم.
 
 
کلمات کلیدی : عباس عبدی+هاشمی رفسنجانی+بقایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.