توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474661
واکنش تند کرزای به اظهارات ترامپ
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۴
رئیس جمهوری پیشین افغانستان در واکنش به سخنان «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در نشست ریاض که به خطاب به کشورهای اسلامی گفته بود، تروریست ها را از خاک خود بیرون کنید، تصریح کرد که تروریسم در جهان و کشورهای اسلامی زائیده سیاست های آمریکا است.

به گزارش ایرنا، «حامد کرزی» روز دوشنبه در توئیتر خود نوشت که تروریست ها در کشورهای اسلامی جائی ندارند، آنان در پناهگاه های امن، حضور داشته و دارای مراکز آموزشی هستند و تامین و تجهیز می شوند.

ترامپ روز یکشنبه در نشست کشورهای عربی و امریکا در ریاض برای به اصطلاح مبارزه با تروریسم گفت که کشورهای اسلامی باید تروریست ها را از کشور خود بیرون کنند.

ناظران می گویند که عربستان برای سرپوش گذاشتن بر شکست های خود در سوریه و کشتار بی گناهان در یمن با صرف هزینه ای سنگین اقدام به برگزاری نشست موسوم به مبارزه با تروریسم کرده است.

همزمان با سفر رئیس جمهوری آمریکا به ریاض یک قرارداد 110 میلیاردی تسلیحاتی میان ریاض و واشنگتن به امضاء رسید و منابع خبری گزارش دادند که سران عربستان و امارات نیز 100 میلیون دلار به دختر ترامپ اهداء کرده اند.
 
کلمات کلیدی : کرزای ، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.