توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308684
لیلا رجبی: یک دهم هزینه حدادی را برای من خرج کنند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۱
پرتابگر وزنه تیم ملی دوومیدانی گفت: هشت سال است به ایران آمده‌ام اما مشکلات نه تنها کمتر نشده بلکه افزایش هم یافته است.

به گزارش آنا، لیلا رجبی تصمیم گرفته دیگر تلاشی برای حضور در المپیک نکند. او که سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو را کسب کرده به دلیل بی‌توجهی مسئولان فدراسیون دوومیدانی و وزارت ورزش این تصمیم را گرفته است چرا که آنها نتوانسته‌اند شرایطی را فراهم کنند که وی بتواند تمرینات آماده‌سازی‌اش را دنبال کند.

وی درباره اینکه به چه دلیل تصمیم گرفته در بازی‌های المپیک شرکت نکند به خبرنگار ورزشی آنا گفت: «چند ماهی است به فدراسیون برنامه داده‌ایم تا شرایط لازم را برای کسب آمادگی مورد نظرم فراهم کنند اما فدراسیون هیچ پاسخی نداده است. مدیران فدراسیون حاضر شده‌اند هزینه گزافی را صرف احسان حدادی کنند تا بتواند سهمیه المپیک ریو را به دست آورد. قطعا فدراسیون می‌تواند برای ورزشکاران خود هر هزینه‌ای که باب میلش است را انجام دهد ولی خواسته من و سرمربی‌ام این است که یک دهم هزینه حدادی را در اختیارم قرار دهند تا برای حضور در المپیک مشکلی نداشته باشم.»

رجبی افزود: «وقتی فدراسیون حاضر نیست حمایتی از من انجام دهد به چه دلیل باید در المپیک شرکت کنم. بالاخره در این رقابت‌ها بهترین‌های جهان حاضر می‌شوند و درست نیست من با آمادگی خیلی کم در این بازی‌ها شرکت کنم.»

پرتابگر وزنه تیم ملی دوومیدانی با اشاره به اینکه هشت سال است به ایران آمده است، در خصوص اینکه تمریناتش را تعطیلی کرده یا هنوز مشغول تمرین است، گفت: «به تنهایی تمرین می‌کنم ولی نه با هدف حضور در المپیک، تنها به این خاطر که ورزش کردن برایم عادت شده است. متاسفانه در تمام سال‌هایی که در ایران هستم نگران رسیدن پول، شروع اردوها و مسائل پیش پا افتاده‌ای از این دست بوده‌ام. در حال حاضر هم که رییس فدراسیون جوابی به من نمی‌دهد. در چنین وضعی بهتر است سهمیه‌ای که در المپیک گرفته‌ام را فراموش کنم.»
 
کلمات کلیدی : لیلا رجبی، احسان حدادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.