نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457706
پلیس به احسان حدادی اخطار داد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
احسان حدادی که امروز در زمین المپیک کیش مشغول تمرین بود با اخطار پلیس برای خروج از ورزشگاه روبرو شد.

به گزارش فارس، احسان حدادی که از هفته گذشته اردوی آماده سازی خود را در جزیره کیش برپا کرده است، امروز به مشکل عجیبی برخورد که باعث تعجب این ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان شد.

ماجرا از این قرار بود که زمین ورزشگاه المپیک که حدادی در آنجا تمرین می‌کند، شرایط چمن مناسبی ندارد و مسئولان ورزش کیش برای جلوگیری از تمرین حدادی به دلیل اینکه می‌خواهند زمین چمن را ترمیم کنند پلیس را وارد کار کردند.

حدادی که با هماهنگی فدراسیون راهی کیش شده بود، مشخص نیست با شرایطی که به وجود آمده بتواند در این جزیره اردوی خود را ادامه دهد یا خیر.امروز پلیس بیرون ورزشگاه مستقر شده بودند، ظاهراً به احسان حدادی اخطار دادند که زمین را ترک کرده و دیگر آنجا تمرین نکند.

گفته می‌شود مسئولان جزیره کیش از جمله مونسان همیشه حامی دو و میدانی به خصوص احسان حدادی بود که ظاهراً مشکلاتی در امر ورزش این منطقه به گفته احسان حدادی وجود دارد و هماهنگی از سوی مسئولان ورزش آن‌چنان نمی‌شود.

پیش از این هم مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس که در جزیره کیش اردو داشتند، از شرایط نامناسب زمین چمن ورزشگاه المپیک کیش گلایه داشتند.
 
 
کلمات کلیدی : احسان حدادی+دوومیدانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۱۶:۰۵:۳۲
چقدر مسخره... (4223694) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۰ ۱۹:۳۱:۳۱
کیش هم کیش قدیم... (4223925) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.