توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501580
نوبخت: وضعیتم در دولت دوازدهم هنوز مشخص نشده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۴
معاون رئیس جمهور گفت: باید چند روز دیگر منتظر تعیین وضعیت من در دولت دوازدهم بود.

 به گزارش مهر، محمد باقر نوبخت یکشنبه شب در حاشیه شورای هماهنگی مدیریت بحران خراسان رضوی که در استانداری برگزار شد ، درباره سمتش در دولت دوازدهم اظهار کرد: باید چند روز دیگر منتظر تعیین وضعیت من در دولت دوازدهم بود. 

وی در ادامه به آخرین وضعیت تشکیل سازمان حاشیه شهر مشهد افزود: اینکه یک سازمان مجزا برای حاشیه شهر مشهد و بهبود اوضاع آن در نظر بگیریم، قابل تامل و بررسی است اما  باید توجه داشت تعدد سازمان‌ها باعث تداخل در مسئولیت‌ها می‌شود. 

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: نباید اعتبارات و اقدامات به حاشیه شهر را منوط به یک سازمان بدانیم. 

سخنگوی دولت بیان کرد: باید یک دستگاه اجرایی پای کار بیاید و اعتبارات لازم را به آن دستگاه اختصاص دهیم، از آن حساب خواهی کنیم و برنامه ای که برای توسعه حاشیه شهر در نظر گرفتیم اجرا شود. 

نوبخت با اشاره به سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی و وعده اختصاص ۷۳۱ میلیارد تومان به این استان گفت: این‌مبلغ به هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت و هیچگاه آقای روحانی ادعا نداشت که با ۷۳۱ میلیارد تومان تمامی مشکلات استان حل شود.
 
کلمات کلیدی : کابینه روحانی+کابینه دولت دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.