توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501814
نظر کمیسیون قضایی مجلس درباره 6 وزیر پیشنهادی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۱
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: تعداد 6 نفر از وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم گزارش برنامه کاری خود را به اعضای کمیسیون قضایی ارائه کردند که نظر اکثریت اعضا درمورد این 6 وزیر مثبت است.

به گزارش فارس، حسن نوروزی نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز 6 نفر از وزرای پینشهادی کابینه دولت دوازدهم در کمیسیون حاضر شدند و گزارشی را از برنامه کاری خود به اعضای کمیسیون ارائه کردند.

وی افزود: در این جلسه وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های صنعت، نیرو، کشور، اطلاعات، راه و شهرسازی و ارتباطات در کمیسیون حاضر و گزارش خود را ارائه کردند.
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز هر وزیر فرصت داشت تا در مدت یک ساعت گزارش خود را ارائه کرده و به سوالات پاسخ دهد.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: پس از گزارش وزرای پیشنهادی و پاسخ گویی به سوالات نمایندگان توسط آنان نظر اکثریت اعضای فراکسیون درمورد این 6 وزیر مثبت بود.
 
 
کلمات کلیدی : کابینه روحانی+کابینه دولت دوازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.