توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489981
داعش والی خود را زنده در آتش سوزاند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۲
یک منبع محلی در استان کرکوک اعلام کرد داعش نهمین والی خود در استان دیالی را به اتهام کوتاهی در انجام وظایف محوله، در اطراف شهر الحویجه در آتش سوزاند.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العالم، گروه تروریستی داعش صبح امروز پس از صدور حکم از سوی دادگاه به اصطلاح شرعی، والی خود در استان دیالی را در اطراف شهر الحویجه، زنده در آتش سوزاند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود افزود: والی داعش در استان دیالی به کوتاهی در انجام وظایف محوله و عدم تحقق هیچ گونه پیشرفتی در ماههای گذشته متهم شده بود. اما اطلاعات به دست آمده نشان دهنده آن است دلیل اصلی اعدام والی داعش، مخالفت وی با واگذار شدن مأموریت نظارت بر ولایات داعش از جمله ولایت دیالی به والی ارشد سوری این گروهک بوده است.

یادآور می شود گروه تروریستی داعش، از تابستان ۹۳ تاکنون همچنان شهر حویجه در جنوب غربی کرکوک را در اشغال دارد و نیروهای نظامی عراق خود را برای آزادسازی آن، آماده می کنند.
 
کلمات کلیدی : داعش+سوریع+عراق+آتش زدن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.