توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437654
شرایط واردات "دسته تی چینی" اعلام شد+سند
شرایط واردات "لوبیای چشم‌بلبلی" میانماری و "دانه چاودار" از کشور روسیه برای مصارف خوراکی و "دسته تی چینی" برای مصارف صنعتی در سالگرد اجرای برجام به گمرکات کشور اعلام شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶
تسنیم نوشت: شرایط واردات لوبیای چشم‌بلبلی از کشور میانمار برای مصارف خوراکی، دانه چاودار از کشور روسیه برای مصارف خوراکی و دسته تی با روکش پی‌وی‌سی از کشور چین برای مصارف صنعتی اعلام شد.

باغستانی رئیس سازمان حفظ نباتات با ارسال نامه‌ای به معاونت بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی واردات این محصولات را دارای ریسک متوسط قرنطینه‌ای دانسته و ورود آنها به کشور را منوط به رعایت شرایط قرنطینه‌ای و بازدید و بررسی های کارشناسان قرنطینه در مرز ورودی و گمرک ترخیص کننده کرده است.

بنابراین گزارش، سید جمال مدرسی مدیر کل حوزه قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی نیز با ارسال نامه‌ای به علی آبادی فراهانی مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان تجارت شرایط واردات دانه لوبیای چشم‌بلبلی از میانمار، دانه چاودار از کشور روسیه، دسته تی چوبی با روکش از کشور چین را اعلام کرد.

بنابراین گزارش فراهانی نیز با ارسال نامه‌ای به رؤسای سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانهای کشور با اعلام شرایط قرنطینه‌ای واردات محصولات یادشده ورود این محصولات را بلامانع اعلام کرد.

 
کلمات کلیدی : واردات+وزارت جهاد کشاورزی+سازمان توسعه تجارت+چین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.