نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 303157
دلیل عجیب تاخیر ۱۱ ساعته یک پرواز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۱
مسافران پرواز کیش - کرمان شرکت هواپیمایی ماهان، حدود ۱۱ ساعت است که در فرودگاه کیش سرگردانند و دلیلی عجیب برای این تاخیر از سوی مسئول دفتر این شرکت هواپیمایی مستقر در فرودگاه کیش بیان شده است.

به گزارش ایسنا، رضایی‌نژاد از مسافران پرواز شماره ۴۵۹۵ هواپیمایی ماهان می‌گوید: قرار بود ساعت ۹:۳۰ صبح امروز (دوشنبه) از کیش به کرمان برویم اما همچنان در فرودگاه کیش هستیم و کسی پاسخ درستی به ما نمی‌دهد.

وی اضافه می‌کند: مسئول دفتر ماهان در فرودگاه کیش می‌گوید به دلیل برخورد کلاغ با شیشه هواپیما، شیشه شکسته و به همین دلیل پرواز به تعویق افتاده است.

این مسافر پرواز کیش - کرمان اظهار می‌کند: مسئولان حاضر در فرودگاه وعده داده‌اند که در کرمان به مسافران خسارت پرداخت خواهد شد.

تا لحظه ارسال این خبر، مسافران در فرودگاه کیش سرگردانند و احتمال داده شده که تا ساعت ۲۱، پرواز انجام شود.
 
کلمات کلیدی : پرواز+هواپیما+تاخیرات پروازی
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۰۱:۲۸:۳۱
ما با هواپیمایی امارات 3 ساعت تاخیر داشتیم برایمان یک شب هتل گرفتند! با سه وعده غذای سلف سرویس رایگان در دبی . با اینترنت وای فای رایگان در هتل! در کنار مهر ویزای گشت و گذار در شهر!
یکمی شرکت های ایرانی هم یاد بگیرند! (3271007) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.