نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306476
بدترین پرواز های ایران و جهان را بشناسید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۱
مهم نیست مشکلات مالی‌تان چقدر است - انتخاب‌کردن ارزان‌ترین بلیت هواپیما معمولا ایده‌ی بدی است. شرکت‌های هواپمایی که در زیر از آنها نام برده‌شده‌است به‌طور مکرر عملکردی پایین‌تر از حد متوسط در بخش‌های مختلف رده‌بندی اسکای‌ترکس نشان‌داده‌اند؛ بدین معنی که استانداردهای محصول آنها و خدمات خدمه‌ی پروازهایشان به سختی قابل‌قبول به‌حساب می‌آیند.

به گزارش صدای اقتصاد اسکای‌ترکس فهرست سالانه‌ی رده‌بندی شرکت‌های هواپیمایی خود را منتشر کرده‌است؛ فهرستی که به‌منزله‌ی یک معیار جهانی برای استانداردهای شرکت‌های هواپیمایی شناخته‌می‌‌شود. در فهرست امسال نیز بار دیگر شرکت‌هایی که ضعیف‌ترین عملکرد را در این صنعت داشته‌اند با رده‌بندی دو ستاره یا کمتر مشخص‌شده‌اند. در ادامه فهرست بدترین شرکت‌های این حوزه آورده‌شده‌اند که احتمالا شما از سفر کردن با آنها اجتناب خواهید کرد.
آن‌طور که وب‌سایت اسکای‌ترکس نوشته‌است‌، امتیاز دو ستاره برای یک شرکت هواپیمایی "معمولا نشان‌دهنده‌ی استانداردهای ضعیف‌تر یا نامطلوب محصول و خدمات ارائه‌شده توسط کارکنان برای مسافرین هواپیما و محیط فرودگاه مبدا است."

در عین حال امتیاز یک ستاره نشان‌دهنده‌ی "کیفیت پایین محصول در تمامی بخش‌های ارزیابی، در کنار استاندارهای پایین یا نامطلوب خدمات کارکنان در فرودگاه‌های مبدا و مقصد" است.

پایین‌ترین جایگاه را در این فهرست شرکت کوریو ایر کره‌ی شمالی از آن خود کرده‌است. کوریو ایر برای چهارمین سال متوالی در این جایگاه قرار می‌گیرد و تنها شرکتی است که امتیاز بسیار ضعیف یک ستاره را از آن خود کرده‌است.

شرکت‌هایی که امتیاز دو ستاره یا کمتر کسب‌کرده‌اند به‌ترتیب حروف الفبا در این فهرست آورده‌شده‌اند و به دریافت عنوان بدترین شرکت‌های هواپیمایی جهان نایل‌شده‌اند. همان‌طور که انتظار دارید، بیشتر شرکت‌های این فهرست متعلق به کشورهای در حال توسعه هستند، گرچه، چندین شرکت هم از کشورهای ثروتمند نظیر ایرلند و امریکا در آن حضور دارند.

 
کلمات کلیدی : پرواز+هواپیما+شرکت هواپیمایی
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۱۹:۳۲:۰۹
جالب اینجاس که چقد ما خیالمون خوشه که ماهان بهترینه واقعا .... (3292823) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۲۰:۴۹:۰۵
این جدول خیلی بی معنی هست. من ماها ن ایر و پگاسوس و ریان ایر را چندین دفعه استفاده کردم. از لحاظ سرویس ماهان ایر اصلا قابل مقایسه نیست با اون دوتا دیگه. یه سرو گردن از این دوتا بالاتره. تو پگاسوس سیگار میفروخت مهماندارش !!!!!! میگی نه برو از اونهایی سوار شدن بپرس.
خیلی به این امتیازبندی ها اهمیت ندین. (3292941) (alef-11)
 
بنده خدا
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۰۹:۰۲:۳۷
تازه ماهان كه توي ايران از همه بهتره!!!

فكر كنم ساير ايرلاين هاي ايراني رو اصلا قابل بررسي ندونستن كه حتي بهش نمره بدن!! (3293626) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۲ ۲۲:۳۳:۱۱
جالبه , همه كشورهاي دوست و برادر تو يه رده هستن (3297860) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.