توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 318511
زاکانی: pmd آبنبات اهدایی آمانو برای برخی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۱
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همه کسانی که از امام راحل سیلی خوردند و ریزش‌های پس از انقلاب اسلامی بودند، امروز یک جبهه واحد تشکیل دادند و دنبال انتقام از امام راحل، ملت ایران، اسلام و رهبری معظم انقلاب هستند.

علیرضا زاکانی عصر امروز در جمع اصولگرایان کرمان اظهار داشت: همه کسانی که از امام راحل سیلی خوردند و ریزش‌های پس از انقلاب اسلامی بودند، امروز یک جبهه واحد تشکیل دادند و دنبال انتقام از امام راحل، ملت ایران، اسلام و رهبری معظم انقلاب هستند.

به گزارش فارس وی بیان داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی تفکرات امام راحل در داخل کشور به ثبوت رسید و در خارج از کشور اندیشه امام موفق شد.

زاکانی با بیان اینکه قبل از انقلاب تعدادی دنبال قیام نبودند، بلکه دنبال ترویج فساد در جامعه بودند تا به قول خودشان امام زمان (عج) ظهور کند، اینها در عرصه سیاسی قبل از انقلاب ورود پیدا نکردند، همچنین تعدادی وارد عرصه سیاسی شدند که اندیشه‌های التقاطی، ناسیونالیسی و الحادی را ترویج می‌کردند.

سیلی خوردگان از انقلاب اسلامی در داخل صف‌آرایی کردند

وی تصریح کرد: امام راحل با ترویج اسلام ناب محمدی (ص) با پیروزی انقلاب اسلامی حقانیت مکتب اسلام را به اثبات رساند، اما متحجران قبل از انقلاب تحرکی علیه نظام ستمشاهی نداشتند، منافقان حرکت‌های کوچک مسلحانه و ملی‌گراها حرکت‌های پارلمانی محدودی داشتند.

این نماینده مجلس گفت: انقلاب اسلامی فقط دنبال حذف پرونده استبداد در داخل نبود، بلکه دنبال مبارزه با استکبار شرق و غرب بود.

زاکانی بیان داشت: با توجه به دو طیف شرقی و غربی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در دنیا، امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی جریان سلطه‌ستیز، شعار «نه شرقی نه غربی» و استقلال از ابرقدرت‌ها را به عنوان رویه جدیدی مطرح کردند.

نفاق نوین ظهور پیدا کرده است

رئیس کمیسیون ویژه برجام مجلس تصریح کرد: در خارج از کشور هم ابرقدرت‌ها و سیلی‌خورده‌های انقلاب از جمله آل‌سعود به دنبال انتقام از نظام جمهوری اسلامی هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اکنون ما در جامعه شاهد مشکل‌آفرینی جریان نفاق هستیم که به ظاهر انقلابی هستند و با نام امام راحل در مقابل اندیشه و حقیقت امام ایستاده‌‌اند.

زاکانی تصریح کرد: اسلام آمریکایی با ضربه‌هایی که به آن وارد شده، قصد دارد از پنجره با پرچم امام وارد شود و خانواده امام باید مراقب باشند در این جریان دشمنان از آنها سوء‌استفاده نکنند.

وی ادامه داد: شرایط جامعه بسیار پیچیده است و فتنه نوین ظهور کرده است و پرچم‌دار آن کسانی هستند که سابقه انقلابی‌گری دارند یا دست از باورها برداشته و یا کامروایی را در عبور از مکتب امام راحل می‌دانند.

سیلی خورده‌های مکتب امام در داخل کشور نفوذ کردند

زاکانی تصریح کرد: فرزندان راستین امام راحل تجربه ۳۷ سال گذشته را دارند، موفقیت و پیروزی مکتب امام بستگی به نزدیکی یا فاصله از اندیشه ایشان دارد و مقام معظم رهبری فرمودند اگر از مکتب امام راحل فاصله بگیرید، سیلی می‌خورید.

وی اضافه کرد: باید عملکردها را بررسی و میزان تبعیت و یا دوری از فرامین رهبری بررسی شود، عده‌ای از فرامین فاصله گرفتند و یا تفکرات خود را در جامعه اعمال کردند که منجر به بروز مشکلاتی شده است و اینها کسانی هستند که فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری را در جامعه عملیاتی نکردند و استمرار ندادند.

وی بیان داشت: سیلی خورده‌ها از مکتب امام در داخل کشور نفوذ کرده و عقبه آنها تا آمریکا و رژیم صهیونیستی ادامه دارد، در فتنه ۸۸ رادیوی رژیم صهیونیستی مکرر خطاب به مردم تبلیغ و تشویق می‌کرد که در انتخابات شرکت کنید و به موسوی رای دهید.

نیروهای اصولگرا در انتخابات ۹۲ با تفرقه خود، فرش قرمز زیر پای دیگران پهن کردند

زاکانی با توجه به شرایط فعلی جامعه خاطرنشان کرد: نیاز به یک ساختار جدید از نیروهای حزب‌اللهی داریم تا گفتمان انقلاب اسلامی را ترویج دهیم و اکنون عده‌ای نیروهای انقلابی از اوایل پیروزی خیلی بیشتر است.

وی با بیان اینکه جبهه وسیع انقلاب اسلامی دارای بصیرت، تقوا، آمادگی برای خدمت و فداکاری است، گفت: نیروهای انقلابی با ظرفیت بالا وارد مسائل شوند و در مسیر ترویج مکتب امام گام بردارند.

زاکانی ادامه داد: در انتخابات ۹۲ نیروهای اصولگرا با تفرقه خود، فرش قرمز زیر پای دیگران پهن کردند و رقیب با چند دهم درصد به پیروزی رسید.

وی عنوان کرد: در شرایط فعلی رقبای اصولگرایان دنبال توجه و تعامل در مسائل با اصولگرایان نیستند و دنبال ایجاد دوگانگی کاذب در جامعه هستند و اکنون شرایط حساسی در کشور حاکم است.

اعتدالگرایان دنبال حذف نیروهای ارزشی و انقلابی هستند

نماینده تهران در مجلس تاکید کرد: کسانی از انقلاب آسیب دیدند، دنبال انتقام از امام و رهبری هستند، لذا نیروهای انقلاب باید با وحدت به وظیفه خود عمل کنند.

زاکانی بیان داشت: وحدت اصولگرایان به شدت از طرف همه دوستان دنبال می‌شود، هر چند اندکی محدود دنبال ایجاد دوگانگی بین اصولگرایان بودند که نتیجه‌ای نمی‌گیرند.

وی گفت: عده‌ای در جامعه اعتدال را مطرح کردند و با شعار حذف تندروها در هر دو جریان دنبال تثبیت موقعیت خود بودند و هدف آنها از ایجاد دوگانگی، اختلاف در بین نیروهای انقلاب بود تا تعدادی را به عنوان شعار اصولگرایان معتدل جذب خود کنند.

زاکانی افزود: جریان تندرو اصلاحات هم چراغ خاموش از آنها حمایت می‌کند و در حقیقت دنبال حذف نیروهای اصیل انقلابی و ارزشی هستند.

سیلی خوردگان از انقلاب دنبال تسخیر مجلس خبرگان هستند

وی ادامه داد: دشمنان خارجی دنبال ضربه زدن به مردم به عنوان حامیان انقلاب هستند تا مردم را با فشار به دنبال جریان کاذب اعتدال بکشانند.

وی خاطرنشان کرد: امروز عده‌ای که از انقلاب اسلامی سیلی خوردند دست به دست هم داده و خود را مهیا برای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری می‌کنند و با هزینه‌ کردهای زیاد معنوی و مادی تلاش دارند و از تمام امکانات موجود در کشور با قانون یا بی‌قانون استفاده ببرند.

زاکانی تاکید کرد: این عده خلاف قانون اساسی حرف می‌زنند، مثلا هاشمی رفسنجانی، شورای رهبری را مطرح کرد که خلاف قانون اساسی است و چنین ماده‌ای نداریم.

وی گفت: امروزه در دانشگاه‌ها کسانی حضور دارند که اندیشه امام راحل را قبول ندارند، بلکه با نام امام دنبال مقابله با اندیشه امام و رهبری هستند.

امروز فتنه‌گران حامی خط امام شدند

زاکانی ادامه داد: الان در د‌انشگاه‌ها فقط افراد خودشان را برای مناظره دعوت می‌کنند, مانند دانشگاه باهنر کرمان که دو نماینده اصلاح‌طلب با هم مناظره کردند و این خیلی مضحک است.

وی با بیان اینکه امروز خط نفاق بسیار پیچیده است، اظهار داشت: امروز فتنه‌گران حامی خط امام شدند و مطرح می‌کنند که هاشمی برای انتخابات می‌آید تا جلوی انحراف از خط امام را بگیرند!!

زاکانی با اشاره به وضعیت اصولگرایان بیان داشت: اصولگرایان منشور اصولگرایی را مدنظر دارند و برداشت‌های شخصی مطرح نیست، سه عالم بزرگ آیات عظام یزدی، مصباح و موحدی کرمانی نظارت لازم را بر اصولگرایان دارند و در حقیقت از نظر فکری جریان را تغذیه کرده و در بین اصولگرایان حکم هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: همه گروه‌های اصولگرا با انجام کارهای جمعی، همکاری لازم را با یکدیگر داشته باشند و با اتحاد و انسجام خود موجب شکل‌گیری جبهه واحد اصولگرایان در کشور شوند.

شعار اعتدالی می‌دهند، اما به شدت افراطی عمل می‌کنند

وی افزود: در شهرستان‌ها اصولگرایان توجه‌ای به پیام‌های تفرقه‌انگیز نداشته باشند و بر محور اصول و مبانی حرکت کنند و این موجب تسریع در فعالیت اصولگرایان در کشور است.

زاکانی تاکید کرد: امروز تمام ابزارهای دولت در خدمت تاثیر بر انتخابات است و در تمام سطوح از امکانات استفاده می‌کنند، حتی دستگاه‌های اجرایی دنبال ضمیمه کردن امکانات بخش خصوصی و استفاده از آنها برای مقاصد انتخاباتی خود هستند، شعار اعتدالی می‌دهند، اما به شدت افراطی عمل می‌کنند.

وی تصریح کرد: اینها اول امید به مجلس خبرگان رهبری و بعد مجلس شورای اسلامی دارند و اکنون افرادی در مسئولیت هستند با پرچم رهبری مقابل اندیشه و خواسته رهبری آمدند و حتی توجه‌ای به مواضع رهبری ندارند.

زاکانی بیان داشت: مقام معظم رهبری فرمودند جنگ با همه سختی‌ها در مقابل شرایط فعلی جامعه هیچ و امروز دوره جهاد اکبر است، لذا همه ما مسئولیتی بزرگ داریم و باید با تلاش مشکلات را تحمل و از انقلاب و ارزش‌های آن دفاع و حمایت کنیم.

رانت‌خواران شعار مبارزه با مفاسد اقتصاد سر می‌دهند

وی گفت: در استان کرمان از همان اول انقلاب میزان رقابت بین اصولگرایان و جریان مقابل آنها نابرابر بود، لذا کرمانی‌ها باید بیشتر تلاش کنند.

زاکانی با بیان اینکه اکنون رانت‌خواران شعار مبارزه با مفاسد اقتصاد سر می‌دهند، عنوان کرد: تیمی از نمایندگان مجلس دنبال مبارزه با فساد هستند که باید از آنها حمایت کرد.

رئیس کمیسیون ویژه برجام با اشاره به مذاکرات هسته‌ای و برجام افزود: آمریکا زیر بار برجام نمی‌رود، اما دولتی‌ها در داخل، تهدیدها و تحریم‌های آنها را توجیه می‌کنند و حتی توجه به سیاه‌نمایی‌های اخیر آمانو ندارند.

زاکانی تاکید کرد: در پی‌ام‌دی لکه‌گذاری کردند که هر وقت خواستند برگردند و در این راستا عده‌ای در داخل کشور دنبال تنش‌زدایی با واگذاری هستند، پی‌ام‌دی را بستند، چون داشته‌های زیادی در مذاکرات ژنو به دست آوردند.

pmd برای ایجاد خوشحالی کاذب در بین برخی‌هاست

وی با بیان اینکه عمده تحریم‌ها برداشته نمی‌شود، گفت: آمانو گفته به سختی می‌توان گفت تحریم‌ها چه زمانی برداشته می‌شود و در حقیقت پی‌ام‌دی اهدای آب نباتی برای ایجاد خوشحالی کاذب در بین برخی‌هاست.

زاکانی با اشاره به وحدت اصولگرایان تاکید کرد: موسوی خوئینی‌ها از سران اصلاحات دو سال قبل مطرح کرده که لاریجانی را با قول ریاست مجلس از اصولگرایان جدا و موجب ایجاد شکاف در آنها شویم.

وی ادامه داد: بعدها رئیس دولت اصلاحات و هاشمی رفسنجانی، موضوع جذب ناطق نوری، لاریجانی و ... را مطرح کردند، اما لاریجانی از مواضع قبلی خود عدول و همراهی خود را با وحدت اصولگرایان اعلام کردند.
 
کلمات کلیدی : زاکانی+برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.