نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299957
مناظره زاکانی و پزشکیان در راهروی مجلس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۸
سیاست > مجلس - ایرنا نوشت: مصاحبه علیرضا زاکانی رییس کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس با صدا و سیما به یک مناظره در راهروی خانه ملت با حضور مسعود پزشکیان از منتقدان گزارش این کمیسیون تبدیل شد.

علیرضا زاکانی نماینده تهران و رییس کمیسیون ویژه بررسی برجام امروز (سه شنبه) پس از پایان جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی با خبرنگار گزارش هفتگی شبکه یک سیما به گفت و گوی تلویزیونی پرداخت. دقایقی از گذشت این گفت و گو خبرنگار گزارش هفتگی از مسعود پزشکیان که در حال عبور از کنار زاکانی در راهروی مجلس بود خواست که به اظهارات زاکانی پاسخ دهد.

یکی از خبرنگاران حاضر در راهروی مجلس نیز به پزشکیان گفت: آقای زاکانی یک طرفه صحبت می کند شما بیایید و از خودتان دفاع کنید. با اصرار خبرنگاران پزشکیان نیز در کنار زاکانی قرار گرفت و این دو به مناظره پرداختند. کمیسیون ویژه بررسی برجام در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس گزارشی از بررسی برجام در این کمسیون قرائت کرد. این گزارش با انتقاد و مخالفت ۵ عضو کمیسیون ویژه روبرو شد.

پنج عضو مخالف گزارش نهایی کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس در بیانیه ای متن گزارش برجام را یک سونگر خواندند و تاکید کردند: بیانیه قرائت شده منطبق بر منافع ملت نبوده وآثار بسیار مثبت برجام که می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات جاری کشور باشد را نادیده گرفته است.

این بیانیه به امضای علاء الدین بروجردی نماینده مردم بروجرد، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران، مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز، عباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم کاشان و منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل رسیده است.
 
کلمات کلیدی : برجام، زاکانی، پزشکیان
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۰۰:۱۸:۵۵
دردو بر اين ٥ نماينده هوشيار و ميهن پرست و مردم دوست . (3243507) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۰۸:۲۳:۵۲
از نمایندگان اورمیه چه خبر ؟ درود بر پزشکیان و حقیقت پور نمایندگان تبریز و ائرمیه . (3243679) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.