نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449516
معاون روابط کار وزیر کار در آستانه تعیین دستمزد ۹۶ تغییر کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
تسنیم نوشت:در آستانه تعیین دستمزد ۹۶ معاونت روابط کار وزارت کار با تصمیم ربیعی تغییر کرد.

 درحالی که کمتر از 22 روز به پایان سال باقی مانده و این روزها جلسات شورای عالی کار با هدف تعیین دستمزد 96 کارگران از سوی معاونت روابط کار برگزار می شود،  با تصمیم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشیریان جایگزین سیدحسن هفده‌تن معاون روابط کار ربیعی شد.

سید حسن هفده‌تن از آبان 92 با حکم ربیعی به عنوان معاون روابط کار وزیر تعیین شده بود،اما اکنون با تصمیم ربیعی مسئولیت وی در این بخش به پایان رسیده است. تغییر معاونت روابط کار در این برهه زمانی از آن جهت اهمیت دارد که گروه های کارگری سیر جلسات مزدی را با «سید حسن هفده تن» سپری کرده اند و احتمال اینکه جلسات مزدی با این تغییر و تحولات تحت الشعاع قرار گیرد بسیار زیاد است، چه به بسا که جلسه فردای شورای عالی کار لغو و به یکشنبه آینده یعنی 15اسفند ماه برگزار می شود.

با تصمیم علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی «احمد مشیریان»  جایگزین «سید حسن هفده تن» معاون روابط کار وزیر می‌شود. مقررشد هفده‌تن به بخش بین الملل این وزارتخانه منتقل شود.

 قرار است جلسه معارفه این تغییرات در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی هفته جاری برگزار شود.
 
 
کلمات کلیدی : دستمزد + حقوق + وزارت کار
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۹ ۱۱:۳۰:۳۹
همه این کارا برا افزایش ۱۰ درصدیه. شرم آوره. (4178440) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.