توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416279
درششمین شماره «دنیای سرمایه گذاری»بخوانید
«فنّاوری فضایی» و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۶
 ششمین شماره «دنیای سرمایه‌گذاری» با مصاحبه‌های ویژه از وزیر نفت ایران، مدیر گروه بانکداری اسلامی، سفیر مکزیک در ایران، رئیس سازمان فضایی ایران و ... منتشر شد.
 
ششمین شماره دنیای سرمایه‌گذاری در 6 بخش بازار سرمایه، پرونده ویژه، انرژی، صنعت، اقتصاد کلان و خواندنی‌ها به منظور معرفی فرصت‌ها و چالش‌های سرمایه‌گذاری به صاحبان سرمایه و تجارت و همچنین علاقمندان به مباحث اقتصادی منتشر شد و از امروز در دسترس علاقمندان قرار دارد.


در بخش انرژی گفت‌وگوی ویژه‌ای با بیژن نامدار زنگنه به‌طور اختصاصی در هواپیما، هنگام بازگشت از اجلاس فوق‌العاده وزیران نفت اوپک در الجزایر انجام شده است. همچنین در این شماره مصاحبه‌هایی با دکتر نرسی قربان، کارشناس ارشد دیپلماسی در حوزه انرژی، غلامحسین حسنتاش، نائب رئیس و مدیر اجرایی انجمن اقتصاد انرژی ایران، فرزان گلچین، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرآورده‌های نفتی، فرناز علوی، مشاور مدیرعامل پتروشیمی ایران، علیرضا دائمی، معاون وزیر نیرو را می‌خوانید.

در بخش اقتصاد کلان «دنیای سرمایه‌گذاری» مصاحبه‌ای ویژه با اولیسس کانچولا، سفیر مکزیک در ایران انجام شده که طی آن سفیر مکزیک به تشریح دیدگاه اقتصادی کشورش پرداخته است. مصاحبه با یحیی آل اسحاق، وزیر سابق بازرگانی ایران، سید محمد غرضی، وزیر سابق پست و تلگراف ایران، علی سرزعیم و محمدقلی یوسفی، استادان اقتصاد دانشگاه تهران از دیگر مطالب خواندنی در این شماره از «دنیای سرمایه‌گذاری» هستند.

پرونده ویژه این شماره به موضوع «فنّاوری فضایی» و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آن اختصاص داده شده است. در این پرونده گفت‌وگوهایی با محسن بهرامی، رئیس سازمان فضایی، کریم مظاهری، عضو هیئت‌مدیره اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران به همراه دو گزارش از صاحب‌نظران صنعت هوا و فضا به چاپ رسیده است.

در بخش صنعت «دنیای سرمایه‌گذاری» مصاحبه‌ای با علیرضا بهشتی شیرازی، رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری انجام شده که طی آن الزامات توسعه گردشگری در ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. گفت‌وگو با الکس کروز، مدیرعامل شرکت بریتیش ایرویز، جمشید پژویان، رئیس سابق شورای رقابت، ایلنور باتیرشن، معاون اول انستیتوی صادرات و واردات روسیه و همچنین گزارش‌هایی از صنعت برنج و سیمان از دیگر مطالب منتشر شده در این شماره است.

بخش بازار سرمایه به گفت‌وگوهایی با علی رحمانی، مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران، کامران نادری، مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، جواد فلاح، رئیس اداره مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران و همچنین گزارشی از فعالیت‌های بازار بورس اختصاص داده شده است.

عناوین مطرح بخش خواندنی‌های «دنیای سرمایه‌گذاری» شامل «نوابغ ایرانی در پهنه گیتی؛ قسمت سوم»، «چگونه مانند یک مولتی میلیونر ثروت خود را افزایش دهیم؟»، «افزایش سرمایه‌گذاری جهانی در انرژی‌های تجدید پذیر»، «مبانی ساختارهای شرکتی»، «پر درآمدترین شرکت‌های خودروساز جهان در سال 2016» و «زنان برتر فهرست Midas فوربز» است.

لازم به ذکر است که تیم اجرایی «دنیای سرمایه‌گذاری» با حضور در بیست و دومین نمایشگاه سراسری و بین‌المللی رسانه و مطبوعات ایران و همچنین در نمایشگاه جزیره کیش با موضوع فرصت‌های سرمایه‌گذاری، میزبان مسئولان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بودند. گزارش تفصیلی و تصویری نمایشگاه‌ها، در این شماره از ماهنامه به چاپ رسیده است.

ششمین شماره «دنیای سرمایه‌گذاری» در 152 صفحه با قیمت 10 هزار تومان منتشر شد و از امروز بر روی پیشخوان کیوسک‌های مطبوعاتی و در دسترس علاقمندان قرار دارد.
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۵:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۱۷:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۲:۲۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۸:۵۶
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۱۳:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۷ ۱۴:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۵:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۶ ۱۳:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ۱۷:۰۷
 
 
کلمات کلیدی : دنیای سرمایه‌گذاری+ مجله دنیای سرمایه‌گذاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.