نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508178
فروش کلیه به خاطر بدهی ۱۵میلیون تومانی!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۹
 خبرنگار روزنامه ایران روایتی از ملاقات با بیماران بیمارستان شهدای تجریش را نوشته است و در بخشی از آن به فروش کلیه مردی که بدهکار بوده اشاره کرده است.

در ادامه بخشی از این گزارش را می خوانید: «به ساختمان شماره یک هم سری می‌زنم؛ بخش اورولوژی. در یکی از اتاق‌های این بخش، مرد جوانی روی تخت دراز کشیده. تنها بیمار بستری در این اتاق. کیسه خون را پایین تخت می‌بینم. کلیه‌اش را فروخته 15 میلیون تومان. سه ساعت است از اتاق عمل بیرون آمده و از درد به خودش می‌پیچد و مدام به خواهرش می‌گوید برود و پزشکها را صدا کند که لااقل یک مسکن تزریق کنند. 10 بار می‌گوید هرگز تصورش را هم نمی‌کرده که این عمل آنقدر درد داشته باشد.

خواهرش در میان ناله‌های او می‌گوید: «60میلیون چک دارد، اگر این کار را نمی‌کرد می‌رفت تو...» منظورش زندانی شدن برادرش است، اما 15 میلیون کجا و60میلیون کجا؟ بیمار با ناله جواب می‌دهد: «چاره‌ای نداشتم، اینها همه‌اش به خاطر نداری است. باور کن 100 میلیون هم نمی‌ارزد. الان راضی‌ام بمیرم.» حالا رو به خواهرش فریاد می‌زند که زودتر برود و کسی را بیاورد که آمپولی چیزی به او بزند.»
 
کلمات کلیدی : کلیه فروشی + خرید و فروش اعضای بدن + فقر مالی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۰۹:۵۵:۴۴
چرا وقتی میدانسته پول ندارد 60 میلیون چک صادر کرده ؟ (4545180) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.