توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503074
لاریجانی حملات تروریستی بارسلون را تسلیت گفت
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹
رئیس مجلس در پیامی جان باختن تعدادی از شهروندان کشور اسپانیا در حملات تروریستی اخیر را به رئیس کنگره نمایندگان این کشور و رئیس مجلس سنای اسپانیا تسلیت گفت.

به گزارش تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی جان باختن تعدادی از شهروندان کشور اسپانیا در حملات تروریستی اخیر را به رئیس کنگره نمایندگان این کشور و رئیس مجلس سنای اسپانیا تسلیت گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم آنا پاستور جولیان؛ رئیس کنگره نمایندگان اسپانیا

و جناب آقای بیو گارسیا اسکودرو؛ ریاست محترم مجلس سنای اسپانیا

وقوع چند عملیات تروریستی در شهر بارسلون که موجب جان باختن و مصدومیت جمعی از شهروندان آن کشور شد، موجب تاسف و تاثر گردید.

 اینگونه اقدامات غیرانسانی، بیانگر گسترش ناامنی، خشونت و تروریسم کور در دنیای امروز است که ضرورت اتفاق نظر جهانی برای مقابله قاطع با آن را روشن تر می‌سازد.

این وقایع حاصل حمایت‌های ناصحیح برخی کشورهای صاحب ثروت و قدرت از گروه‌های تروریستی و افراطی است که امیدوارم وجدان خفته آنان بیدار گشته و دست از حمایت‌های خود بردارند.

اینجانب ضمن اظهار همدردی و تسلیت این حادثه تلخ به ملت، دولت و مجلس اسپانیا، امیدوارم با استقرار صلح و امنیت و نابودی تروریست‌ها شاهد این اقدامات ضد بشری نباشیم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران
 
کلمات کلیدی : حادثه تروریستی، بارسلونا، داعش،ترویست، اسپانیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.