توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450334
ساماندهی معتادان متجاهر اطراف حرم امام
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴
خوشبختانه این طرح اجرایی پیشگیرانه با اقتدار و با تمام توان برای جلب رضایت خاطر شهروندان و به خصوص زائران حرم مطهر تا پایان سال صورت خواهد گرفت.

به گزارش آستان، طرح جمع آوری معتادان متجاهر اطراف حرم مطهر امام خمینی(س) در روزهای پایانی سالجاری اجرایی می شود.

رئیس کلانتری 205 صحن مطهر حضرت امام خمینی(س) با تایید این خبر گفت:تا پایان سال 95 معتادان  متجاهر که در اطراف حرم مطهر هستند جمع آوری خواهند شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان،سرگرد غلامعلی زارع افزود:اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر  دارای چند مرحله است. در نخستین مرحله این طرح افراد مهاجر به کمپ های بازپروری سپرده شده و تلاش می شود در شرایط مطلوب اقداماتی صورت گیرد تا این افراد به زندگی سالم بازگردند.

وی تصریح کرد:جمع آوری این افراد از اطراف حرم مطهر علاوه بر ایجاد رضایت خاطر میان زائران حرم امام راحل باعث نجات یافتن انسان هایی می شود که به دلایل مختلف در دام اعتیاد اسیر شده اند و از سویی در جامعه نیز آسیب های اجتماعی کاهش پیدا می کند.

زارع در ادامه خاطر نشان کرد:خوشبختانه این طرح اجرایی پیشگیرانه با اقتدار و با تمام توان برای جلب رضایت خاطر شهروندان و به خصوص زائران حرم مطهر تا پایان سال صورت خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : اعتیاد + آسیب‌های اجتماعی + معتادان خیابانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.