توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438619
ایجاد ظرفیت چند هزار نفری برای نگهداری معتادان متجاهر تا پایان سال 95
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۳
فرمانده ناجا از ایجاد ظرفیتی چند هزار نفری برای نگهداری معتادان متجاهر در تهران توسط دستگاه‌های مربوطه تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار اشتری با حضور در جمع خبرنگاران گفت: امروز همایش سراسری پلیس مبارزه با مواد مخدر برگزار شد که با حضور مسئولین مواد مخدر سراسر کشور بود و موضوعات و برنامه‌های سال 95 را مطرح می‌کنند.

وی با اشاره به کشف 550 تن مواد مخدر طی 10 ماه گذشته و افزایش 15 درصدی کشفیات در این مدت گفت: در حوزه مبارزه با مواد مخدر تفاهم نامه‌هایی با برخی از کشورهای همسایه داشته‌ایم و جلساتی را هم برگزار کرده‌ایم که بسیار کمک کننده است.

وی درباره اقدامات انجام شده در جمع آوری معتادان متجاهر گفت: نیروی انتظامی آمادگی جمع آوری این افراد را دارد و حتی آنها را شناسایی کرده‌ایم اما باید مکان‌هایی برای نگهداری آنها مشخص شود.

سردار اشتری ادامه داد: قرار بود تا پایان سال 95 ظرفیت خوبی برای نگهداری این افراد در تهران ایجاد شود که به نظر می‌رسد این اتفاق بیفتد و در صورت عملیاتی شدن این موضوع می‌توان چند هزار نفر از معتادان متجاهر را در تهران جمع آوری کرد بنابراین امیدواریم با آماده شدن این ظرفیت وضعیت‌مان بهتر شود.
 
کلمات کلیدی : اعتیاد + آسیب‌های اجتماعی + معتاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.