نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508529
انتقاد علی نصیریان از قصه فصل دوم «شهرزاد»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
میزان نوشت: بازیگران دیگری به جای شخصیت اصلی فصل اول به کار اضافه شده‌اند اما هنوز جایگزینی برای این چنین شخصیتی وجود ندارد. شخصیت عمه که در فصل دو اضافه شده تلاش‌هایی را انجام می‌دهد اما نتوانسته آن قاطعیت و کنشگری برادرش را داشته باشد.

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت و با تجربه سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فصل دوم سریال «شهرزاد» گفت: فصل دوم این سریال را به صورت کامل دنبال می‌کنم. در هر صورت من در فصل اول این مجموعه بوده‌ام و دوست دارم بدانم ادامه داستان به کجا خواهد کشید.

او با اشاره وجود برخی ایرادات در فصل دوم این سریال تاکید کرد: به نظرم این سریال در فصل دوم بد نیست و داستان کار خودش را انجام می‌دهد اما آن کنشگر اصلی که در فصل یک وجود داشت در این فصل غایب بوده و جای خالی آن احساس می‌شود.

بازیگر نمایش «اعتراف» در همین راستا ادامه داد: کنشگر اصلی قسمت اول که در داخل خانواده و بیرون جامعه تاثیرگذار بود و به نوعی همه را تفتیش کرده و دستور می‌داد در فصل دوم نیست. این شخصیت بر پا کننده بسیاری از آتش‌های داستان در فصل یک بود و حالا که حضور ندارد خلاء وجودی‌اش مشخص شده و از لحاظ کنشی تعادل داستان به هم خورده است.

او با اشاره به حضور بازیگران جدید در فصل دوم شهرزاد تصریح کرد: بازیگران دیگری به جای شخصیت اصلی فصل اول به کار اضافه شده‌اند اما هنوز جایگزینی برای این چنین شخصیتی وجود ندارد. شخصیت عمه که در فصل دو اضافه شده تلاش هایی را انجام می‌دهد اما نتوانسته آن قاطعیت و کنشگری برادرش را داشته باشد.

بازیگر سریال «میوه ممنوعه» با اشاره به ناپختگی شخصیت داستانی قباد اضافه کرد: شخصیت قباد نیز در فصل دوم گرفتاری ها و قصه هایی دارد و از نظرم قصه کلی کمی مشکل دارد. البته تا جایی که می شد کارشان را انجام داده‌اند و خدا را شکر مخاطب هم سریال را دوست دارد.

نصیریان با اشاره تجربه شیرین حضور در فصل یک "شهرزاد" خاطرنشان کرد: برای بازی در نقش "بزرگ آقا" خیلی دلتنگ هستم و اینکه برای من کار و تجربه بسیار خوبی بود. تا جایی که می دانم مقدمات فصل سوم شروع شده اما هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده است.
 
کلمات کلیدی : سریال شهرزاد 2 + سریال تلویزیونی + حوزه هنری + علی نصیریان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۱:۳۶:۴۴
به نظر من اگر داستان این طور باشد خوب است: که عمه توانایی لازم برای پرکردن جای خالی بزرگ آقا را ندارد و قباد به تدریج به سمت تبدیل شدن به یک بزرگ آقا می رود اگرچه ممکن است آن اقتدار را به طور کامل نداشته باشد. این نشان می دهد که امثال بزرگ آقاها چگونه بازتولید می شوند. (4546829) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۹:۳۸:۳۱
آقای نصیریان در قسمت اول که " بزرگ آقا " مرد و نقش شما تمام شد ، خوب حالا در قسمت سوم شما میخواهید چه نقشی داشته باشید ؟! مگر میشود بزرگ آقا دوباره زنده شود ؟ (4547373) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.