نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504299
مجلس اصلاحیه داد/ آرای وزیر راه و شهرسازی در روز رای اعتماد افزایش یافت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
مسعود پزشکیان در نشست امروز مجلس طی اصلاحیه ای آرای جدیدی از وزیر راه و شهرسازی در روز رای اعتماد اعلام کرد.

به گزارش فارس، مسعود پزشکیان نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه شنبه پارلمان، اصلاحیه ای درباره آرای عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در صحن مجلس قرائت کرد.

وی در همین زمینه اعلام کرد: آرای اخذ شده برای آقای آخوندی در روزی رای اعتماد 288 اعلام شد، از این تعداد اعلام کردند 188 رای موافق، 75 رای مخالف و 14 رای ممتنع بوده است.

پزشکیان درعین حال اظهار داشت: در اعلام آرا اشتباهی صورت گرفته که بدین ترتیب آرای صحیح اخذ شده همان 288 رای است اما آرای موافق 198 رای، آرای مخالف 75 رای و آرای ممتنع 15 رای و یک رای هم باطله می باشد.
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۲:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۲:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۰:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۰:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۲۱:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۲۰:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۵
 
 
کلمات کلیدی : رای اعتماد، آخوندی، کابینه دوازدهم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۲:۲۲:۰۹
اون نماینده ای که گفته آقای زنگه باید چراغ قوه بدست میگرفت و در دنیا دنبال مشتری برای نفت ایران میگشت هیچ چیز راجع به نفت و فروش نفت نمیدانند. نفت یک کالا بسیار استراتژیک است و مشتریهای بسیار زیادی در تمام دنیا علی الخصوص در آسیا دارد و در تمام بازارهای دنیا هم معامله میشود. پیدا کردن مشتری برای نفت کار سختی نیست. حتی بابک زنجانی هم که هیچ تجربه ای در فروش نفت نداشت توانست چند میلیارد از نفت ایران را در بازارهای دنیا بفروش برساند. مشکل اصلی مشکل تحریم ها بود که اجازه نمیداد پول فروش نفت به ایران پرداخت شود.

آقای زنگنه هیچ تحصیلات مرتبطی در زمینه نفت و پتروشیمی ندارند. ایشان فارغ التحصیل رشته ساختمان با مدرک لیسانس هستند که رکورد دار وزارت نفت در جمهوری اسلامی هستند و حضور ایشان در این منصب حساس بجز بوجود آوردن رانتهای متعدد و عقب نگه داشتن صنعت نفت و پتروشیمی و ایجاد ضررهای میلیارد دلاری مانند قرارداد کرسنت و قرارداد اخیر توتال هیچ دست آورد دیگری برای مملکت نداشته است. متاسفانه با وجود متخصص ترین نیروی انسانی در صنعت نفت و پتروشیمی کشور ما از تمام کشورهای همسایه و خاورمیانه در این دو صنعت عقب مانده تر است. (4529844) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.