توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377408
کلینتون: روسیه بدنبال اثرگذاری بر انتخابات آمریکا است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۶
نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه اظهاراتش علیه دونالد ترامپ، روسیه را به تلاش برای اثرگذاری بر انتخابات ۲۰۱۶ برای تعیین جانشین باراک اوباما متهم کرد.

به گزارش فارس، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه با رسانه جمهوریخواه این کشور، از عدم شایستگی دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری سخن گفت.

در ادامه ادعاها درباره دست داشتن روسیه در هک ایمیل و پایگاه اینترنتی کمیته مرکزی حزب دموکرات، هیلاری کلینتون هم این اتهام را تکرار کرد.

نامرد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد که دستگاه‌های اطلاعاتی روسیه، در هک کردن ایمیل کمیته مرکزی حزب دموکرات دست داشتند.

کلینتون در مصاحبه با فاکس نیوز، ادعا کرد اقدامات روسیه نشان می‌دهد که این کشور درصدد تلاش برای اثرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.

نامزد دموکرات انتخابات آمریکا همچنین درباره رقیب جمهوریخواه خود گفت که دونالد ترامپ از نظر روحی و مزاجی، شایستگی و صلاحیت ریاست جمهوری و فرماندهی کل نیروهای مسلح را ندارد.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ، هیلاری کلینتون، پوتین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.