توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443503
پشت پرده ایران هراسی نتانیاهو در انگلیس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰
یک رسانه انگلیسی با انتشار تحلیلی، به افشای پشت پرده ایران هراسی نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در سفر اخیرش به انگلیس پرداخت.

به گزارش مهر، «پاتریک کاکبرن» (Patrick Cockburn) در تحلیلی که ایندیپندنت آن را رسانه ای کرد، به افشای ماهیت ایران هراسی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در سفر اخیرش به انگلیس پرداخت.

در این گزارش تحلیلی آمده است: الفاظ ایران هراسانه «نتانیاهو» در دیدار اخیر وی با «ترزا می» نخست وزیر انگلیس، با هدف انحراف توجهات از ادامه شهرک سازی های (رژیم) اسرائیل در کرانه باختری به انجام رسیده است.

گزارش مذکور می افزاید: نتانیاهو در جریان دیدار خود با نخست وزیر انگلیس، گزارش مخوفی را درباره تهدیدات ایران علیه (رژیم) اسرائیل و سایرین مطرح کرد. از نظر نتانیاهو، ایران از دشمن خطرناکی مانند القاعده خطرناک تر بیان شده است، به نحوی که به دنبال نابودی (رژیم) اسرائیل است؛ می خواهد خاورمیانه را به تصرف درآورده و بالاخره اروپا، غرب و جهان را تهدید می کند.

«پاتریک کاکبرن» در تحلیل خود می افزاید: تمام این الفاظ به مثابه ابزاری برای انحراف افکار عمومی از ادامه شهرک سازی های (رژیم) اسرائیل در کرانه باختری بوده است.

تحلیل ایندیپندنت تصریح می کند: حتی با معیارهای شخص نتانیاهو هم، چنین سخنانی مبالغه آمیز خواهد بود.

لازم به ذکر است، انگلیس و اتحادیه اروپا ساعاتی پیش با محکوم کردن اقدام رژیم صهیونیستی به دلیل تصویب طرح تصرف اراضی فلسطینیان (در کرانه باختری و قدس) در کنست با هدف توسعه شهرک سازی های جدید، اعلام کردند که اقدامات این چنینیِ این رژیم موجب به خطر افتادن فرایند به اصطلاح صلح خاورمیانه و نیز راهکار تشکیل دو دولت خواهد شد.

به گزارش رسانه صهیونیستی هاآرتص، اتحادیه اروپا نیز امروز اعلام کرد که در واکنش به این اقدام صهیونیست ها، نشست از پیش برنامه ریزی شده‌ خود در ۲۸ ماه فوریه سال جاری میلادی (۱۰ اسفند ماه) با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به تعویق خواهد انداخت.
 
کلمات کلیدی : نتانیاهو+انگلیس+ایران هراسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.