نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412661
سازمان ملل خطاب به اسرائیل: به فلسطینیان شلیک نکن
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹

مخبر ویژه سازمان ملل در فلسطین ضمن ابراز نگرانی شدید از سیاست رژیم صهیونیستی از استفاده از گلوله جنگی برای مقابله با مجریان عملیات‌های ضد اسرائیلی خواستار متوقف شدن این سیاست شد.

به گزارش خبرگزاری قدس به نقل از پایگاه اینترنتی اسرائیل نشنال نیوز (عاروتص شوا)، "مایکل لینک" مخبر ویژه سازمان ملل در کرانه باختری و نوار غزه روز گذشته ضمن ابراز نگرانی شدید خود از سیاست رژیم صهیونیستی از استفاده از گلوله جنگی برای مقابله با مجریان عملیات های ضد اسرائیلی خواستار متوقف شدن این سیاست شد.

وی افزود: اقدامات کشنده باید به عنوان آخرین اقدام ممکن و تنها زمانی که تهدیدی برای زندگی یک افسر امنیتی است اجرا شود. این سیاست مورد غفلت قرار گرفته است.

مایکل لینک درحالی این موضوع را مطرح کرده است که از آغاز انتفاضه سوم فلسطینیان، رژیم صهیونیستی برای سرکوب هرچه بیشتر مبارزات فلسطینیان دستور استفاده از گلوله جنگی را صادر کرده بود.

در همین راستا بیش از 260 فلسطینی از ابتدای انتفاضه سوم که از 9 مهر سال 94 آغاز شده است، به دست نیروهای اسرائیلی به شهادت رسیده اند.

مایکل لینک در ماه مارس به این سمت نائل شده است ولی از آن زمان رژیم صهیونیستی به وی اجازه ورود به فلسطین اشغالی را نداده و از صدور روادید برای این مقام سازمان ملل خودداری می کند.
 
کلمات کلیدی : سازمان ملل+فلسطین+رژیم صهیونیستی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۱ ۱۱:۰۹:۱۸
چه مکانیزمی برای جلوگیری از این کار داری؟ (4011044) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.