توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444864
دست بشار اسد؛ سوژه جدید شایعه‌سازان ورشکسته
مخالفان رئیس جمهوری سوریه که شایعات آنها درباره وضعیت سلامتی وی با سفر او به «لاذقیه» نقش بر آب شد، این بار به سوژه جدیدی برای ادامه دروغ‌پردازی‌های خود متوسل شدند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
به گزارش العالم، مخالفان بشار اسد هنوز از شایعه پراکنی درباره وضعیت سلامتی او دست نکشیده اند و به تازگی برخی فعالان مخالف، با استناد به ویدئوی دیدار بشار اسد با هیئت پارلمانی بلژیک، باز هم از سکته مغزی رئیس جمهوری سوریه سخن می گویند.  

بر اساس این گزارش، این افراد مدعی هستند که بشار اسد در این دیدار دست چپ خود را اصلا تکان نداده است و حرکت ندادن دست چپ را دلیل قاطعی بر سکته مغزی وی دانسته اند!

در همین ارتباط، «الحدث نیوز» می نویسد: «این بار واقعا می توانیم از عبارت مشهور رسانه های سوریه استفاده کنیم؛ رسانه های سوری پس از هرگونه حمله از سوی شبه نظامیان مسلح یا حامیان آنها از طریق رژیم صهیونیستی به مواضع سوریه، می گویند: این امر نشانه ورشکستگی گروههای مسلح تروریست است».

گفتنی است که برخی مخالفان سوریه پیش از این نیز شایعه کرده بودند که رئیس جمهوری سوریه سکته مغزی کرده است وهمزمان با این شایعه، خبر دیگری مبنی بر تیراندازی به بشار اسد از سوی یکی از افراد نزدیکش نیز منتشر شد.

اما ساعات اندکی پس از این شایعه پراکنی ها، بشار اسد با «امیرعبداللهیان»، معاون ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در دمشق دیدار کرد؛ همچنین به زادگاه خود در شهر «قرداحه» سفر کرد و با هیئت پارلمانی بلژیک و هیئتی از مجلس دومای روسیه نیز دیدار داشت.
 
کلمات کلیدی : سوریه+داعش+ بشار اسد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.