نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 297561
پادشاه عربستان در منا مهمانی داد
تاریخ انتشار : شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۸
مسئولان سياسي جمهوري اسلامي ايران در اعتراض به حادثه دلخراش منا در ضيافت ملك سلمان بن عبدالعزيز پادشاه عربستان شركت نكردند.

به گزارش سازمان حج و زیارت، پادشاه عربستان سعودي همه ساله از مقامات و مسئولان كشورهاي خارجي ، روساي بعثه هاي حج و جمعي از مقامات اين كشور دعوت مي كند در ضيافت وي در منا شركت كنند.

ملک سلمان بعد از حادثه منا در دیدار مقامات امنیتی سعودی گفته بود که این حادثه چیزی از ارزش های نیروهای امنیتی مان کم نمی کند.

طبق اطلاعاتي كه تاكنون به سازمان حج و زيارت رسيده است درحادثه دلخراش درمسير رمي جمرات در منا بيش از دويست وده زائر ايراني كشته ويا زخمي شدند.
 
کلمات کلیدی : منا+حج تمتع+حادثه مکه
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۳:۱۵:۱۰
ملک سلمان بعد از حادثه منا در دیدار مقامات امنیتی سعودی گفته بود که این حادثه چیزی از ارزش های نیروهای امنیتی مان کم نمی کند.

آخه یکی نیست به این خائنین حرمین شریفین بگه مگه ارزشی هم دارند که از آن چیزی کم بشود. بله ارزش آنها در کودک کشی در عراق و سوریه و یمن است. (3214249) (alef-11)
 
ثريا دالغين
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۳:۳۴:۲۴
جناب ملك سلمان را بايد محاكمه نظامي كنند به جرم كشتار مردم بي دفاع به دليل بي كفايتي و سوئ مديريت "نيروهاي امنيتي"اش! (3214309) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.